Anatomia zdrady

(okładka miękka)
Anatomia zdrady (okładka miękka)
100/100
Liczba stron: 224
Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo MUZA S.A.

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Jak rozpoznać symptomy zdrady? Jak dowiedzieć się, czy mamy do czynienia z osobą, która zdradziła okazjonalnie i jednorazowo, czy też z nałogowym kłamcą? Jak postąpić w obliczu zdrady?

Na te i wiele innych pytań odpowiada specjalista od psychologii kłamstwa Wojciech Wypler. W „Anatomii zdrady” psycholog porusza problem kłamstwa i zdrady w związkach partnerskich, przyjacielskich oraz w rodzinach. Doskonale zna się na tym, ponieważ zajmuje się m.in. szkoleniem agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, którzy muszą działać pod przykrywką.

Wojciech Wypler dokładnie opisuje mechanizm zdrady – od podejrzeń aż do momentu, kiedy trzeba poradzić sobie z jej konsekwencjami. Autor przybliża sposoby demaskowania kłamców z uwzględnieniem najnowszych, ogólnodostępnych technologii. Podpowiada też, jak sobie radzić z określonym typem kłamcy oraz jak reagować w obliczu zdrady. Czy wybaczyć, zostać, a może odejść? Wojciech Wypler radzi, jak pozbyć się negatywnych emocji, opanować złość i ból. Jego wskazówki pomagają podnieść się po zdradzie i uniknąć roli ofiary, kiedy sprawca zechce przerzucić na nas odpowiedzialność. „Anatomia zdrady” ułatwia także nowy start. Autor pokazuje, jak ważne jest to, żeby się otworzyć. Podpowiada, jak zacząć pozytywnie myśleć o przyszłości oraz skutecznie korzystać z pomocy najbliższych lub specjalistów.

Dodatkowe informacje

Autor Wypler Wojciech
Nazwa Anatomia zdrady
Liczba stron 224
Oprawa miękka
Wydawca Wydawnictwo MUZA S.A.
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo MUZA S.A.
Data premiery 14-09-2016
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Praktyczny poradnik. Łopatologicznie prowadzi od podejrzen aż po decyzje co dalej ze związkiem. Fajnie napisany, daję 5!
Ocena
Recenzja wg Alberto / (Dodano 18.11.2016)
ciekawa pozycja.
Ocena
Recenzja wg lemi / (Dodano 01.10.2016)
Ciekawy, praktyczny poradnik. Bardzo pomógł mi uporządkować myśli.
Ocena
Recenzja wg wiola / (Dodano 29.09.2016)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Anatomia zdrady

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: