Autoterapia

(płyta kompaktowa CD)
Autoterapia (płyta kompaktowa CD, książki)
Wydawca: Wydawnictwo Astrum

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Ile razy w ciągu zeszłego roku stałeś się ofiarą stresu? Ile książek na ten temat już przeczytałaś? Natłok informacji, wszechogarniający hałas, nieustające konflikty między ludźmi i całymi nacjami, bezrobocie, zanieczyszczenie środowiska, a przede wszystkim ogromny kryzys wartości, totalny brak autorytetów oraz wzorców do naśladowania. Oto szara rzeczywistość, z którą dzień w dzień musisz się zmagać. Nie jest to proste, dlatego dopada cię stres. Można jednak z tym walczyć!

Przez całe stulecia ludzie wypracowywali metody umożliwiające łagodzenie niszczących skutków stresu. W niniejszej książce Elżbieta Książek zwięźle i nader przystępnie opisała najważniejsze i najbardziej skuteczne z nich: powszechnie znaną jogę, treningi relaksacyjne czy stosunkowo niedawno odkrytą na nowo tysiącletnią tradycję naturalnego uzdrawiania. Przypomniała też o aromaterapii oraz korzystnym, odprężającym wpływie jonizujących powietrze lamp solnych.

Zatem zatrzymaj się, usiądź, niech otoczy cię woń jakiegoś regenerującego umysł i siły fizyczne olejku, zapomnij o zgiełku za oknem i codziennych troskach! Poczuj moc prawdziwego relaksu!

Dodatkowe informacje

Autor Książek Elżbieta
Nazwa Autoterapia
Wydawca Wydawnictwo Astrum
Lektor Opracowanie zbiorowe
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor OSDW Azymut
Data premiery 16-07-2015
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Autoterapia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: