Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

(okładka miękka)
Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne (okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 456
Oprawa: miękka
Wydawca: Nowa Era

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
41,50 zł
Special Price 36,49 zł
- +
LUB

Opis

„Biologia na czasie 1” to podręcznik przeznaczony do nauczania biologii w zakresie rozszerzonym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Obejmuje materiał dotyczący chemicznych podstaw życia, cytologii oraz różnorodności organizmów w ujęciu systematyczno-procesowym.

Podręcznik wyróżnia się czytelnym układem treści oraz przystępnym przedstawieniem informacji. Liczne tabele, schematy i wykresy ułatwiają opanowanie materiału, a dział „Obserwacje i Doświadczenia” zachęca do eksperymentów, ucząc planowania i przeprowadzania badań zgodnie z metodologią naukową.

Opracowany przez ekspertów podręcznik ułatwia przyswajanie i porządkowanie wiedzy. Dzięki przejrzystym podsumowaniom pomaga również w powtórzeniu materiału. Liczne ciekawostki oraz infografiki zachęcają do pogłębiania wiedzy.

W podręczniku zawarto także testy sprawdzające, które pozwalają uczniom na zweryfikowanie swoich umiejętności oraz oswojenie się z formą zadań maturalnych.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne
Liczba stron 456
Oprawa miękka
Wydawca Nowa Era
Seria Biologia na czasie
Numer wydania I
Język wydania polski
Numer dopuszczenia 564/1/2012/2015
Dystrybutor OSDW Azymut
Data premiery 10-07-2015
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Bardzo podoba mi się ten podręcznik do biologii. To jednak bardzo obszerna dziedzina i kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. Podręcznik umożliwia sprawną naukę, przedstawiając wiadomości w uporządkowanej formie. Nie ma chaosu i natłoku informacji, dla ułatwienia są wykresy, infografiki, schematy. Wszystko szybciej i łatwiej wchodzi do głowy. A na koniec można sobie sprawdzić, czy materiał został opanowany :) Plusem są zadania maturalne, ich forma trochę mnie zaskoczyła!
Ocena
Recenzja wg Fabian / (Dodano 29.03.2017)
Jeden z lepiej opracowanych podręczników, jakie widziałam u mojego dziecka. Przykuwa uwagę oczywiście eleganckim wydanie, ale najważniejsze to środek. Wyraźnie widać, że autorzy starannie zaplanowali całość, uwzględniając potrzeby odbiorcy. Jest przejrzyście, łatwo można wyszukać potrzebne informacje, powtórzyć materiał i sprawdzić wiedzę. Oby więcej było tak dobrze przygotowanych podręczników!
Ocena
Recenzja wg Żytomira / (Dodano 15.03.2017)
Chociaż moja córka już nie jest małą dziewczynką to nadal przeglądam jej podręczniki. Zwłaszcza odkąd tyle się dzieje w szkolnictwie. „Biologia na czasie” to bardzo ładnie wydany podręcznik, który zwraca uwagę przemyślanym rozkładem treści. Ważne informacje są wyróżnione, teksty są uzupełnione wieloma grafikami, a ponadto są propozycje doświadczeń i testy sprawdzające. Wyglada super!
Ocena
Recenzja wg Fema / (Dodano 13.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: