Footprints 1. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

(okładka miękka)
Footprints 1. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Wydawca: Longman

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

"Footprints" to kurs do języka angielskiego, zgodny z obowiązującą podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci chętnie podążą śladem przyjaznych bohaterów, zgłębiając po drodze tajniki języka angielskiego.

Kurs "Footprints" łączy wszystkie obszary edukacyjne na lekcjach języka angielskiego poprzez piosenki, rysunki, zabawy ruchowe, ćwiczenia w parach i grupach, projekty zespołowe, naukę liczb, poznawanie wyrazów związanych z przyrodą, czy lekcje kulturowe dotyczące świąt i obyczajów krajów anglojęzycznych.

Nauczyciel ma możliwość rozpoczęcia nauczania w klasie I od poziomu Starter lub od poziomu 1. Pierwsze poziomy Footprints koncentrują się na rozwijaniu sprawności słuchania i mówienia, przygotowując uczniów do nauki języka na kolejnych etapach nauczania. Wdrażają także dzieci do nauki pisania w języku angielskim dzięki ćwiczeniom rozwijającym ich umiejętności motoryczne. Elementy czytania oraz pisanie po śladzie wprowadzane są stopniowo w poziomie 1.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice szybko polubią "Footprints". Specjalny poradnik dla rodziców, słowniczek obrazkowy, CD-ROM z piosenkami i interaktywnymi grami oraz polskie polecenia w zeszycie ćwiczeń umożliwiają zaangażowanie rodziców (także tych nieznających angielskiego), dzięki czemu dzieci również w domu mogą liczyć na pomoc w nauce języka.

Nowy komponent "Footprints Active Teach" do trzech pierwszych poziomów kursu pozwala nauczycielowi zaangażować dzieci we wspólne rozwiązywanie interaktywnych zadań i powtarzanie słów z pomocą powiększonych ilustracji z podręcznika, plakatów i kart obrazkowych.

Dodatkowe informacje

Autor Lazzeri Gabriella, Marsland Steve
Nazwa Footprints 1. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa
Liczba stron 96
Oprawa miękka
Wydawca Longman
Tłumacz Opracowanie zbiorowe
Język wydania polski,angielski
Dystrybutor OSDW Azymut
Data premiery 01-07-2008
Język oryginału angielski
Rok wydania 2010
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Footprints 1. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: