Hubert Meyer. Tom 2. Tylko martwi nie kłamią

(płyta kompaktowa CD)
Hubert Meyer. Tom 2. Tylko martwi nie kłamią (płyta kompaktowa CD, książki)
100/100
Wydawca: Wydawnictwo MUZA S.A.
Seria: Hubert Meyer

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 12 godzin

Normalna cena:
39,90 zł
Special Price 25,49 zł
- +
LUB

Opis

„Tylko martwi nie kłamią” to druga część kryminalnej serii z policyjnym profilerem Hubertem Meyerem.

W zabytkowej katowickiej kamienicy zostają odkryte zwłoki śmieciowego potentata Johanna Schmidta. Wiele wskazuje na to, że morderstwo jest efektem biznesowych porachunków. Na miejsce zbrodni przybywa policyjny psycholog Hubert Meyer, która ma sporządzić profil sprawcy. Z biegiem czasu Meyer dostrzega powiązania między śmiercią Schmidta a morderstwem sprzed kilkunastu lat, które miało miejsce w tej samej kamienicy. Sprawa staje się coraz bardziej zagadkowa. Nad jej rozwikłaniem pracuje również piękna prokurator Weronika Rudy.

Katarzyna Bonda należy do najgorętszych nazwisk polskiego kryminału. Jej powieści cechuje nie tylko pasjonująca intryga i lekkie pióro, ale również świetnie nakreśleni bohaterowie oraz rozbudowane tło społeczno-obyczajowe.

Dodatkowe informacje

Autor Bonda Katarzyna
Nazwa Hubert Meyer. Tom 2. Tylko martwi nie kłamią
Wydawca Wydawnictwo MUZA S.A.
Seria Hubert Meyer
Lektor Bukowski Marek
Lektor języki polski
Numer wydania I
Czas trwania 22 godz. 30 min.
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo MUZA S.A.
Data premiery 09-03-2016
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

W mojej opinii Katarzyna Bonda jest obecnie najciekawszą autorką kryminałów. Długo palmę pierwszeństwa dzierżył Zygmunt Miłoszewski, ale jego „Bezcenny” mnie tak rozczarował, że niestety- odebrałam :) Natomiast Katarzyna Bonda z powieści na powieść jest coraz lepsza i zawsze potrafi czymś zaskoczyć in plus! Cykl o psychologu śledczym Hubercie Meyerze doskonale to ilustruje. Każdy kolejny tom jest lepszy i każdy mną zakręcił. Powtarzam też to, co już wszyscy wiedzą -Bonda perfekcyjnie tworzy tło historii. Każdy detal ma znaczenie, o czym prędzej czy później się przekonujemy!
Ocena
Recenzja wg Mariola / (Dodano 24.01.2017)
„Tylko martwi nie kłamią” to najlepsza część cyklu. Lepiej napisana niż „Sprawa Niny Frank”, a mniej mroczna niż „Florystka”. Ale akurat w tym ostatnim przypadku wątek zaginionych dzieci mnie trochę zniechęcał, po prostu nie lubię kryminałów, w których ofiarami są dzieci. W tej powieści zagrało wszystko – intrygująca zbrodnia, zagadkowe morderstwo z przeszłości, ciekawy obraz Katowic i oczywiście mój ulubiony, samotny wilk Hubert Meyer! Gorąco polecam!
Ocena
Recenzja wg Janus / (Dodano 21.11.2016)
Przeczytałem cały ten cykl i moim zdaniem „Tylko martwi nie kłamią” to druga po „Florystce” pod względem atrakcyjności powieść :) Fabuła jest skomplikowana, sama intryga kryminalna również zawiła i trochę się tam gubiłem. Ale nie na tyle jednak, żeby nie docenić kunsztu autorki. Po prostu kilka rzeczy uprościłbym. Doceniam bardzo to, że Bonda potrafi wniknąć głęboko w ludzką duszę. Dzięki temu jej bohaterowie są żywi, a historie, które kreuje tak wciągające. Mam nadzieję na następne udane spotkania z jej prozą!
Ocena
Recenzja wg Eligia / (Dodano 14.09.2016)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Hubert Meyer. Tom 2. Tylko martwi nie kłamią

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: