Kochaj

(okładka twarda)
Kochaj (okładka twarda)
80/100
Autor: Brett Regina
Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Insignis

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 12 godzin

Normalna cena:
34,99 zł
Special Price 22,99 zł
- +
LUB

Opis

Najnowsza, niezwykle osobista książka Reginy Brett, autorki bestsellerów "Bóg nigdy nie mruga", "Jesteś cudem", "Bóg zawsze znajdzie ci pracę" i "Twój dziennik".

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.

No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem.

Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

lenovo 1

Dodatkowe informacje

Autor Brett Regina
Nazwa Kochaj
Oprawa twarda
Wydawca Wydawnictwo Insignis
Tłumacz Siara Olga
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor FK Olesiejuk
Data premiery 25-10-2017
Język oryginału angielski
Rok wydania 2017
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 1

Regina Brett stworzyła bardzo osobistą książkę. To książka dla każdego kto został zraniony, kocha zranionych i dla tych, którzy nie wiedzą o własnych ranach. "Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół" to naprawdę świetna książka, która pomoże nam inaczej spojrzeć na to co nas otacza i na nas samych. W każdej z 50 lekcji zawarta jest jakaś mądra myśl, która otwiera nam oczy na nasze postępowanie. I chociaż wydawać się może, że ta książka jest nudna, wcale tak nie jest! Autorka w delikatny, lecz dobitny sposób zachęca nas do wprawadzenia zmian w naszym życiu, które pomogą nam pokochać siebie samych. Bo by kochać innych, musimy najpierw pokochać i zaakceptować samego siebie. Regina Brett ukazuje nam również swoją walkę z chorobą i to jak nowotwór wpłynął na nią i na jej relacje z mężem. Bolesne przeżycia pozwoliły jej spojrzeć na życie inaczej i sprawiły, że swoją chorobę odebrała jako próbę sprawdzenia siebie samej, a nie jako przekleństwo od losu. Kolejne lekcje to kolejne rady dla nas czytelników. Osobiście bardzo podobała mi się ta książka. Wyniosłam z niej wiele wniosków, dostrzegłam błędy w swoim postępowaniu, tam gdzie ich niezauważałam. Pomogła mi spojrzeć na swoje życie i postępowanie, w niektórych miejscach zatrzymywałam się i myślałam "Dokładnie tak jest", tak jakby autorka czytała mi w myślach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ta książka wiele mnie nauczyła.
Ocena
Recenzja wg Zaczytana_Angelika / (Dodano 19.11.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kochaj

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: