Biografie i dokument

Poznaj życiorysy najbardziej inspirujących osób na świecie i postaci, które na zawsze wpisały się na karty historii świata. Posłuchaj najciekawszych dokumentów stworzonych przez największych reporterów w dziejach literatury i spójrz na świat ich oczami. Na Livro.pl czekają na Ciebie audiobooki biograficzne i dokumenty, od których nie sposób się oderwać! Znajdziesz tu fascynujące opowieści o życiu sław, gwiazd światowych scen i wielkiego ekranu, znanych artystów i podróżników, a także polityków, którzy zmienili bieg historii. Odkryjesz dokumenty o ludziach i miejscach, które fascynują, wzruszają lub przerażają. Historie tych, którzy stali się legendą lub zostali zapomniani. Odkryj audiobooki, których nie przestaniesz słuchać!

W tej kategorii czekają na Ciebie audiobooki biograficzne i dokumentalne o wielkich osobistościach, największych sławach i fascynujących miejscach. Znajdziesz tu także tytuły, które przybliżą Ci życiorysy znanych postaci historycznych, aktorów i polityków. Pełne ciekawostek i zaskakujących faktów opowieści, od których nie sposób się oderwać. Idealne rozwiązanie dla fanów biografii i dokumentów, którzy w zabieganej codzienności nie mają czasu sięgnąć po ulubioną lekturę. Poznaj bestsellerowe wydawnictwa i najlepsze tytuły na CD i MP3!

Fanom audiobooków innych gatunków polecamy także kategorię Literatura, gdzie czekają fascynujące powieści w oryginalnych aranżacjach. Miłośników słowa pisanego zapraszamy natomiast do działów Nowości, Bestsellery i Książki.

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)