Biznes i ekonomia

Zamierzasz rozpocząć własny biznes? Planujesz uruchomienie start-up’u? A może interesujesz się grą na giełdzie i inwestycjami lub po prostu chcesz lepiej zarządzać swoimi finansami? Odkryj najlepsze audiobooki na temat biznesu i ekonomii na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz najciekawsze pozycje, których możesz słuchać nawet wtedy, gdy nie masz czasu sięgnąć po lekturę. Rozwijaj swoją wiedzę i poszerzaj horyzonty nawet wtedy, gdy Twój samochód utknął w korku, podróżujesz, sprzątasz lub gotujesz. Wydawnictwa ekspertów w dziedzinie finansów, milionerów, sław biznesu i znanych specjalistów, którzy wprowadzą Cię do świata prawdziwych interesów. Zobacz, co czeka na Ciebie w tej kategorii!

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze audiobooki dla tych, którzy chcą założyć własną firmę, lepiej zarządzać swoim biznesem, rozpocząć grę na giełdzie lub skutecznie planować przyszłe wydatki. Ogrom wiedzy i przydatnych informacji w najlepszej formie dla zabieganych – audiobooki czytane przez lektorów, których słuchanie do czysta przyjemność. Nie trać czasu i wykorzystaj każdy moment na wartościową lekturę, dzięki Livro.pl!

Inne audiobooki czekają na Ciebie w kategoriach Literatura, Biografie i dokument oraz Zdrowie i rozwój osobisty. Znajdziesz tam najciekawsze powieści, bestsellerowe tytuły, fascynujące historie oraz poradniki, które pomogą Ci zadbać o Twój organizm i pracować nad charakterem.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)