Nauki społeczne

Sądzisz, że naprawdę mężczyźni przybyli z Marsa, a kobiety są z Wenus? Chcesz żyć na 100%, oddychać pełną piersią i sięgać po swoje marzenia? A może najważniejsze są dla Ciebie relacje, które łączą Cię z najbliższymi? Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze audiobooki na temat nauk społecznych, dzięki którym możesz poszerzać swoją wiedzę nawet wtedy, gdy nie masz czasu sięgnąć po wartościową lekturę. Tytuły idealne do słuchania w samochodzie, podróży lub w domu, gdy wykonujesz swoje codzienne obowiązki! Znajdziesz tu audiobooki na temat relacji międzyludzkich, zjawisk społecznych, emocji, uczuć, działania ludzkiego mózgu i wiele innych interesujących tytułów, które pomogą Ci jeszcze lepiej poznać siebie. Zobacz, co na Ciebie czeka na Livro.pl!

W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze audiobooki na temat nauk społecznych. Pozycje cenionych specjalistów, psychologów i publicystów, którzy na co dzień zajmują się relacjami istniejącymi między ludźmi. Znajdziesz tutaj tytuły dla singli i osób będących w wieloletnich związkach, wydawnictwa na temat przyjaźni, ojcostwa, macierzyństwa, miłości i wychowywania dzieci, a także audiobooki o komunikacji, samorozwoju oraz treningu pamięci i koncentracji. Mnóstwo interesujących książek, które pomogą Ci rozpocząć pracę nad sobą i zadbać o relacje z innymi!

Na Livro.pl czekają na Ciebie również audiobooki z innych gatunków, które znajdziesz w kategoriach Literatura, Biografie i dokument, Biznes i ekonomia, Nauki humanistyczne oraz Zdrowie i rozwój osobisty. Nieco młodszych fanów dobrych lektur do słuchania zapraszamy natomiast do działów Dla dzieci i Dla młodzieży.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)