Styl życia, sport, czas wolny

Leonardo Da Vinci w pidżamie? Dieta cud, dzięki której chudniesz jedząc ulubione smakołyki? Magia sprzątania, które może zaczarować Twój dom? Dwa rowery, które okrążyły kulę ziemską w dwa lata? To i wiele, wiele innych ciekawostek znajdziesz na Livro.pl! Zaskakujące, fascynujące i niezwykle inspirujące audiobooki o ludziach, którzy odważyli się sięgać po marzenia, wydarzeniach, które nie powinny mieć miejsca, a jednak się zdarzyły i technikach, które ułatwią Twoje codzienne życie! Poznaj zaskakujące fakty, najciekawsze poradniki, lifestyle’owe tytuły i opowieści ludzi, którzy dopięli swego! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl i zainspiruj się do rzeczy wielkich!

W tej kategorii czekają na Ciebie najbardziej zaskakujące audiobooki, jakie znalazły się na rynku! Znajdziesz tu ciekawe opowieści znanych i lubianych postaci, pełne anegdot historie o sięganiu po nawet najbardziej szalone marzenia, poradniki, które przydadzą Ci się w domu, w pracy i w codziennym życiu, a także mnóstwo innych tytułów, których po prostu trzeba posłuchać! Najciekawsze audiobooki idealne, gdy ruszasz w podróż, prowadzisz samochód, gotujesz, sprzątasz lub trenujesz na siłowni! Gwarantujemy masę dobrej zabawy i jeszcze więcej inspiracji!

W naszej ofercie znajdziesz także najlepsze powieści różnych gatunków wydane w formie audiobooków, które czekają na Ciebie w dziale Literatura. Młodszych fanów dobrych lektur zapraszamy natomiast do kategorii Dla dzieci i Dla młodzieży.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.