Mała Księżniczka

(płyta kompaktowa CD)
Mała Księżniczka (płyta kompaktowa CD, książki)
Liczba stron: 24
Wydawca: Altertrend Ziemowit Ziętek

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Mała Księżniczka to przepiękna opowieść o przygodach podróżnika i złotowłosej dziewczynki, zamieszkującej odległą pustynie, gdzieś na południowych krańcach Afryki. Podróżnik trafia na pustynie w drodze zakładu z kolegami. Podczas swojej samotnej wędrówki spotyka Małą Księżniczkę. Od tego spotkania Mała Księżniczka staje się jego przewodniczką. Księżniczka pokazuje mu pustynie jakiej do tej pory nikt jeszcze nie widział.

Czas spędzony z Księżniczką uświadamia mu, że w jego współczesnym świecie pełnym udogodnień jest wiele dróg prowadzących do nikąd. Jak żyć aby nie zabłądzić i nie odbierać szczęścia innym?  Mała Księżniczka z dziecięcą naiwnością, próbuje nauczyć podróżnika tych i innych wartości, co niekiedy przeradza się w poważną dyskusję. Racjonalne rozumowanie i naukowe wytłumaczenia przegrywają z dziecięcym pojmowaniem świata. Podróżnik wraca do domu jako odmieniony człowiek. Bajka zachwyca swą dobrocią, wychowuje jakim należy być człowiekiem dla wszystkiego co nas otacza, uświadamia co w życiu jest naprawdę ważne, a o czym tak łatwo zapominamy.

Książka zawiera: 18 przepięknych ilustracji malowanych ręcznie akwarelami autorstwa znanego polskiego rysownika Jacka Frankowskiego, spis najpiękniejszych ponadczasowych złotych myśli Małej Księżniczki. Druga płyta to 5 najpiękniejszych i najbardziej znanych kołysanek w bajkowym wykonaniu, które przywołają niejedno wspomnienie dzieciństwa, a dziecko nawet najbardziej rozbrykanego zaczarują w kolorowy i bajkowy sen.  Dwie płyty CD Audio gwarantują najwyższą jakość dźwięku i odbioru.
Każde wydanie numerowane hologramem numerycznym od 1 do 3000. Kołysanka "Złoty jeż" po raz pierwszy w nowej niepublikowanej dotąd aranżacji muzycznej.

Dodatkowe informacje

Autor Ziętek Rafał
Nazwa Mała Księżniczka
Liczba stron 24
Wydawca Altertrend Ziemowit Ziętek
Autor ilustracji Frankowski Jacek
Lektor Walasik Katarzyna,Ziętek Ziemowit
Lektor języki polski
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Dobra 28 Sp. z o.o.
Data premiery 28-02-2012
Język oryginału polski
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Mała Księżniczka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: