Nowości audiobooki

Odkryj najnowsze audiobooki na Livro.pl! Najgorętsze pozycje, które właśnie pojawiły się na rynku i tytuły, których po prostu musisz posłuchać! Powieści najpopularniejszych autorów w fascynujących aranżacjach, książki czytane przez znanych i uwielbianych lektorów oraz audiobooki, które towarzyszą premierom najnowszych wydawnictw. Wciągające kryminały i pełne akcji sensacje, literatura kobieca, najlepsze tytuły z gatunku fantasy i sciene fiction, a także thrillery, horrory, biografie, reportaże i literatura piękna. Codziennie nowe pozycje, dzięki którym poznasz największe wydawnicze hity, gdy podróżujesz, stoisz w korku lub sprzątasz. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz audiobooki, które muszą znaleźć się na Twojej półce!

Na Livro.pl znajdziesz najnowsze, jeszcze gorące audiobooki najróżniejszych gatunków. Czekają tu na Ciebie powieści, poradniki, literatura faktu oraz niezwykle ciekawe pozycje popularno-naukowe czytane przez znanych i lubionych lektorów. Bestsellerowe tytuły, których możesz posłuchać, gdzie tylko zechcesz, wydawnicze nowości, fascynujące serie oraz pozycje debiutujących autorów, które właśnie pojawiły się na rynku. Znajdziesz tu pasjonujące powieści przygodowe, książki akcji, literaturę dla kobiet, a także tytuły dla dzieci – idealne podczas podróży z maluchem i jako bajki czytane do snu. Codziennie nowe tytuły z gorącą jeszcze okładką! Zobacz, co na Ciebie czeka!

W naszej ofercie znajdziesz także bestsellerowe tytuły z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży, najciekawsze wydawnictwa różnych gatunków oraz książki edukacyjne i popularno-naukowe. Fanów słowa pisanego zapraszamy do działów Książki i Literatura.

Ustaw kierunek malejący

1-20 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-20 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2