Nowości książki

Poznaj najnowsze pozycje wydawnicze na Livro.pl! Książkowe nowości z jeszcze gorącą okładką, które właśnie pojawiły się na rynku! W naszej ofercie znajdziesz nowe tytuły, na które czekali wszyscy fani najlepszej literatury – pasjonujące powieści, książki przygodowe, wciągające sensacje i kryminały, pełne grozy i mrożące krew w żyłach thrillery i horrory, a także romantyczne historie, gorące romanse i wiele, wiele innych. Czekają tu na Ciebie najświeższe biografie i wspomnienia, reportaże i dokumenty, a także poradniki, książki edukacyjne i literatura popularno-naukowa. Nowe tytuły bestsellerowych autorów oraz literackie debiuty, które mają szansę wspiąć się na najwyższe miejsca światowych list sprzedaży. Zobacz najnowsze książki na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie najgorętsze nowości z najróżniejszych gatunków! Znajdziesz tu najnowsze tytuły Twoich ulubionych autorów z całego świata, kontynuacje najlepiej sprzedających się serii, książki, które tuż po premierze stały się międzynarodowymi hitami oraz wydawnictwa debiutujących pisarzy, które właśnie pojawiły się na rynku. Najlepsze powieści z gatunku romansu, kryminału, sensacji, thrillerów i horrorów, a także wiele innych pozycji, które po prostu muszą znaleźć się na Twojej półce! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl! Codziennie nowe tytuły!

W naszej ofercie znajdują się również bestsellerowe pozycje z najwyższych miejsc światowych list sprzedaży, książki w superpakietach i promocjach oraz niezliczona liczba tytułów z najróżniejszych gatunków – Literatury obyczajowej i pięknej, Sensacji i Kryminałów, Poradników, a także wydawnictwa naukowe w działach Historia, Psychologia, Filozofia, Biznes, Nauki ścisłe i Językoznawstwo.

Ustaw kierunek malejący

1-20 z 161

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-20 z 161

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5