O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie

(okładka twarda)
O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie (okładka twarda)
Autor: Leśniak Jan
Oprawa: twarda
Wydawca: Burda Publishing Polska

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Jeśli interesujesz się szyciem, ale nie wiesz jak zacząć, ta książka jest dla Ciebie! Nie musisz obawiać się skomplikowanych wykrojów i zadań ponad miarę! Według autora w życiu chodzi o pomysłowość i proste rozwiązania. Jan Leśniak, doświadczony projektant, w przyjazny sposób opowiada o krawiectwie, któremu bliżej do zabawy niż do sztuki zawodowej. Przekonuje, że szycie może być pasjonującym, kreatywnym hobby i odskocznią od codzienności.

W książce znajdziesz 14 zadań, których realizacja pozwoli Ci rozwinąć umiejętności od zera do poziomu umożliwiającego uszycie skomplikowanej bluzy. Każdy kolejny projekt wprowadza nową porcję wiedzy i zapewnia nowe doświadczenia. Stopniowo nauczysz się zdejmować miarę, przygotowywać wykroje i szyć różne części garderoby. Wykonanie krok po kroku projektów prostych, uniwersalnych i modnych ubrań przyniesie Ci ogromną satysfakcję i pomoże obudzić pasję. W książce Jana Leśniaka znajdą coś dla siebie także bardziej zawansowani amatorzy krawiectwa. Autor zdradza wiele ciekawych tricków i sposobów wykańczania, a także przedstawia metody farbowania, nadruków oraz nanoszenia aplikacji.

„O szyciu. Prosto, kreatywnie, modnie” to pięknie ilustrowana, napisana lekkim językiem książka, która przybliża świat mody, tkanin, nici i maszyn. Zawiera nie tylko przejrzyste instrukcje, ale również wiele anegdot z życia projektanta, który porzucił pracę w korporacji i zaczął samodzielnie prowadzić kursy szycia!

Dodatkowe informacje

Autor Leśniak Jan
Nazwa O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie
Oprawa twarda
Wydawca Burda Publishing Polska
Prem date 0
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Burda Publishing Polska
Data premiery 23-11-2016
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: O szyciu. Prosto, kreatywnie i modnie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: