Otchłań. Księga 1

(okładka miękka)
Otchłań. Księga 1 (okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 480
Oprawa: miękka
Wydawca: Fabryka Słów Sp. z o.o.

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 12 godzin

Normalna cena:
44,90 zł
Special Price 30,99 zł
- +
LUB

Opis

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony, za sprawą których ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk, które jedyną nadzieję na ocalenie pokładają w częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Niespodziewanie wśród ludzi pojawili się dwaj bohaterowie, bliscy sobie niczym bracia, a mimo to podzieleni gorzką zdradą.

Arlen Bales zasłynął jako Naznaczony, wojownik wytatuowany od stop do głów potężnymi, magicznymi symbolami, dzięki którym rzuca się na demony z gołymi rękami i wychodzi z walk zwycięsko. Jardir, uzbrojony w runiczną broń, obwołuje się Wybawicielem – legendarną postacią obwieszczoną w proroctwach, której przyjdzie zjednoczyć ludzkość i poprowadzić ją ku zwycięstwu w Sharak Ka, ostatniej wojnie przeciwko demonom.

Próbując pokonać demony, Arlen i Jardir doprowadzili jednak do wydarzenia, które może wyznaczyć koniec wszystkiego, co dla nich cenne – wyzwolili rój. Wojna jest coraz bliżej, a ludzkość nie ma szans na zwycięstwo, jeśli Jardir i Arlen wraz z żoną Renną nie zdołają narzucić swej woli schwytanemu księciu demonów. Muszą bowiem zmusić podstępną istotę, by zaprowadziła ich do Otchłani, gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię.

Pozostawiwszy swym najbliższym, Leeshy, Ineverze, Ragenowi oraz Elissie, zadanie zjednoczenia ludności skłóconych Wolnych Miast i poprowadzenia ich na wojnę z rojem, Arlen, Jardir i Renna wyruszają na desperacjką wyprawę w najciemniejsze głębiny świata, by stoczyć walkę ze złem. Żadne z nich nie oczekuje, iż zdoła powrócić na powierzchnię.

Dodatkowe informacje

Autor Brett Peter V.
Nazwa Otchłań. Księga 1
Liczba stron 480
Oprawa miękka
Wydawca Fabryka Słów Sp. z o.o.
Tłumacz Mortka Marcin
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor FK Olesiejuk
Data premiery 31-01-2018
Język oryginału angielski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 1

Otchłań pożera Cię i pochłania!
Czas rozliczenia jest bliski. W świecie opanowanym przez demony ludzkość musi stanąć do ostatecznej walki, której stawką jest istnienie całego świata.

Pasjonująca saga od której nie można się oderwać. Mimo średniego środka serii, ta część na powrót wzbudza zachwyt. Powracają starzy bohaterowie, przeszłe wątki powracają i znajdują swój koniec. Wszystko zmierza ku ostatecznemu rozwiązaniu.

Ocena
Recenzja wg Kamil / (Dodano 05.02.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Otchłań. Księga 1

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: