210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku...

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 64
Data premiery: 17-10-2013
Wydawca: Bila

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
17,90 zł
Special Price 12,99 zł
- +
LUB

Opis

Książka "210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku" z nowej serii Biblioteczka Opracowań Matematycznych jest skierowana głównie do studentów studiów dziennych i zaocznych kierunków technicznych i ekonomicznych. Analiza już rozwiązanych zadań to jedna z metod uczenia się. Poznawanie różnych sposobów wyznaczania całek pomaga je zrozumieć, nauczyć się efektywnie je wyznaczać, a także wyrabia ogólne spojrzenie na metodykę całkowania.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Regel Wiesława
Nazwa 210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku...
Liczba stron 64
Data premiery 17-10-2013
Wydawca Bila
Oprawa miękka
ean 9788360667316
Numer wydania III
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2013
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: 210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku...

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Wiesława Regel to nauczycielka matematyki z wieloletnim stażem, podróżniczka oraz autorka książek. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku matematyka. Podejmowała m.in. zatrudnienie w charakterze wykładowcy tego przedmiotu na Politechnice Warszawskiej. Wspólnie ze studentami przeprowadzała badania dotyczące możliwości wykorzystania technologii komputerowych w nauczaniu matematyki na poziomie studiów wyższych. Prowadziła również zajęcia dla dzieci oraz młodzieży. Uczestniczyła ponadto w wielu seminariach, wykładach i konferencjach w Polsce i zagranicą, których tematyka była poświęcona metodologii nauczania matematyki. Publikowała również artykuły naukowe w czasopiśmie Matematyka z Komputerem oraz w Zeszytach Naukowych.


Książki Wiesławy Regel są oparte o metodę dydaktyczną nazywaną studiowaniem gotowych rozwiązań. Omawiają one krok po kroku trudne zagadnienia matematyczne na gotowych przykładach. Pokazują studentowi prawidłowe sposoby rozumowania, aby dzięki temu mógł samodzielnie rozwiązywać analogiczne zadania. Do najbardziej znanych pozycji autorki zaliczają się tytuły z serii „Biblioteczka opracowań matematycznych”. W jej ramach powstały książki w przystępny sposób wyjaśniające tak trudne i skomplikowane zagadnienia matematyczne jak całki, równania różniczkowe, struktury algebraiczne, logika, teoria mnogości, funkcje zespolone, przestrzenie metryczne, geometria analityczna, kombinatoryka czy statystyka. Korzystając z opracowań autorstwa Regel można nadrobić braki w dotychczasowej wiedzy i lepiej przygotować się do pierwszych zajęć na studiach.


Wiesława Regel jest również autorką książek podróżniczych. Opisuje w nich relacje ze swoich wypraw do takich krajów jak Australia, Japonia, Meksyk, Hongkong czy Kanada. Zapoznaje czytelnika nie tylko z pięknem krajobrazu i architektury odwiedzanych państw, lecz także z lokalną kuchnią oraz zwyczajami. Książki podróżnicze autorstwa Regel są pasjonujące od pierwszej do ostatniej strony i pozwalają odkrywać niezbadane tajemnice różnych zakątków świata.