4-godzinny tydzień pracy

(płyta kompaktowa CD)
4-godzinny tydzień pracy (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
73/100
Data premiery: 16-12-2011
Wydawca: MT Biznes

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Masz dość niewolniczej pracy do dziewiątej do piątej? Marzysz o niezależności finansowej i luksusowym życiu? Timothy Ferriss pomoże Ci to osiągnąć! „4-godzinny tydzień pracy” to prosta droga do sukcesu!

Nie odkładaj życia na później! Zapomnij o planach emerytalnych i wyścigu szczurów! Skoncentruj się na zmianach już dziś! Zwiedzanie świata, satysfakcjonujące, comiesięczne wpływy na konto oraz korzystanie z życia pełną piersią przy znacznie mniejszym obciążeniu pracą to realny scenariusz!

Poznaj strategię opracowaną przez Timothy’ego Ferrissa!

Dodatkowe informacje

Autor Ferriss Timothy
Nazwa 4-godzinny tydzień pracy
Data premiery 16-12-2011
Wydawca MT Biznes
Tłumacz Doroba Anita
Lektor Michalak Robert
Lektor języki polski
Numer wydania I
Czas trwania 14 godz. 24 min.
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Język oryginału angielski
Rok wydania 2015
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Jedyną przeszkodą w spełnieniu naszych marzeń jesteśmy my sami. Stara prawda. Mniej więcej do tego też zmierza Timothy Ferriss. Przeczytałam z zaciekawieniem i przyjemnością, bo bardzo lubię takie motywacyjne książki. Autor daje dużo przykładów z własnego życia, dzieli się doświadczeniami. To kusi, żeby spróbować też tak żyć. Ale wiele skutecznych rozwiązań nie da się przenieść na polski rynek 1:1. Także nadal będę pracować po te 8-9h, a czasem i dłużej, ale na pewno pozostały czas przeznaczę na realizację pasji! Książka nastraja pozytywnie, polecam!
Ocena
Recenzja wg Kosta / (Dodano 09.04.2017)
Czasami lubię sobie posłuchać takiej entuzjastycznej amerykańskiej paplaniny :) Nie zrezygnuję z etatu i nie kupowałam tego bestselleru z myślą o nicnierobieniu. Do takich książek nigdy nie podchodzę całościowo, nie robię rewolucji. Szukam zawsze jednego, dwóch, trzech pomysłów na polepszenie życia, drobnych usprawnień codzienności. Możecie się śmiać, ale to naprawdę działa. Zawsze coś dla siebie wynajdę i jest fajnie! Polecam, parę razy strategie autora bardzo mnie ubawiły :)
Ocena
Recenzja wg Everdina / (Dodano 05.04.2017)
Intrygujące jest to, że książka stała się takim bestsellerem. Wdrożenie zasad przedstawionych przez autora wydaje się bardzo ryzykowne, ale podobno działa. Fajnie, ze komuś udało się wyrwać z rutyny, ale mnie jakoś autor nie przekonał. Skorzystam z kilku porad, ale mój tydzień pracy na pewno nie będzie cztero- ani nawet trzydziestogodzinny. Książka dla ludzi lubujących się w tego typu literaturze. Mocno stąpający po ziemi mogą być rozczarowani.
Ocena
Recenzja wg Melania / (Dodano 07.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: 4-godzinny tydzień pracy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: