Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2

(okładka miękka)
Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2 (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 656
Data premiery: 18-04-2018
Wydawca: Wydawnictwo Mag

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 12 godzin

Normalna cena:
49,00 zł
Special Price 31,49 zł
- +
LUB

Opis

W "Dawcy przysięgi", trzecim tomie bestsellerowego "Archiwum burzowego światła", ludzkość musi stawił czoło nowemu Spustoszeniu i powrotowi Pustkowców – wroga, którego liczebność jest równie wielka, co pragnienie zemsty.

Alethyjskie armie pod dowództwem Dalinara Kholina odniosły chwilowe zwycięstwo, jednak cena była straszliwa: Parshendi przywołali gwałtowną Wielką Burzę, która teraz niszczy świat, a jej przejście uświadamia niegdyś spokojnym i potulnym parshmenom prawdziwą grozę ich trwającego wiele tysiącleci uwięzienia. Podczas desperackiej misji, by ostrzec rodzinę przed nowym zagrożeniem, Kaladin Burzą Błogosławiony musi pogodzić się ze świadomością, że ich gniew może być całkowicie uzasadniony.

Wysoko w górach pond burzami, w wieży Urithiru, Shallan Davar bada cuda starożytnej twierdzy Świetlistych Rycerzy i odkrywa mroczne tajemnice kryjące się w jej głębinach. Zaś Dalinar uświadamia sobie, że jego święta misja zjednoczenia ojczystego Alethkaru miała zbyt ograniczony zasięg. Jeśli wszystkim narodom Rosharu nie uda się zapomnieć o krwawej przeszłości Dalinara, by się zjednoczyć – i o ile samemu Dalinarowi nie uda się stawić czoła tej przeszłości – nawet powrót Świetlistych Rycerzy nie zapobiegnie końcowi cywilizacji.

Dodatkowe informacje

Autor Sanderson Brandon
Nazwa Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2
Liczba stron 656
Data premiery 18-04-2018
Wydawca Wydawnictwo Mag
Seria Archiwum burzowego światła
Oprawa miękka
Tłumacz Studniarek Anna
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor FK Olesiejuk
Język oryginału angielski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Urodzony w 1975 roku amerykański pisarz. Tworzy powieści przygodowe i z gatunku fantasy adresowane głównie do młodego czytelnika. W 1994 roku podjął studia biochemiczne w Brigham Young University, lecz ich nie ukończył. Trzy lata później powrócił na studia, tym razem wybrał kierunek anglistyka i w 2005 roku uzyskał tytuł magistra. Sanderson debiutował w 2005 roku powieścią fantasy pt.: „Elantris”. Ciekawostką jest, iż Sanderson został poproszony przez żonę Roberta Jordana, autora cyklu fantasy „Koło Czasu” o dokończenie ostatniej, dwunastej części cyklu, po śmierci jego autora. Ostatecznie część ta została wydana w trzech tomach z uwagi na obszerność materiałów pozostawionych przez Jordana. Brandon Sanderson dwukrotnie został laureatem Nagrody Hugo. W kategorii Best Novella za opowiadanie „Nowa dusza cesarza” oraz w kategorii Best Related Work za „Writing Excuses Season Seven” (wraz z Danem Wellsem, Mary Robinette Kowal, Howardem Taylerem i Jordanem Sandersonem). Sanderson jest autorem kilku cykli powieściowych: „Z mgły zrodzony”, „Archiwum Burzowego Światła”, „Mściciele”, „Elantris” czy cykl o Alcatrazie Smedry.