Krawczyk Ewa

Ewa Krawczyk to autorka podręczników oraz ćwiczeń do nauki języka niemieckiego dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Współpracuje z Wydawnictwem Szkolnym PWN i swoje książki publikuje razem z Martą Kozubską oraz Lucyną Zastąpiło. Są one zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową. Najpopularniejsze serie podręczników Ewy Krawczyk to „ABS deutch”, „Der, die, das”, Ich und du”, „Und so weiter” oraz „Eins, zwei, drei”. Są one już od wielu lat wykorzystywane w wielu szkołach na terenie całej Polski.


Książki, których współautorką jest Ewa Krawczyk to wartościowe pomoce dydaktyczne, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Zostały one przygotowane przez doświadczony zespół metodyczny, dlatego nauka za ich pomocą jest efektywna i przyjemna. Nauczyciele znajdą w podręcznikach scenariusze prowadzenia lekcji oraz wskazówki dotyczące metodologii nauczania. Uczniowie mogą natomiast kształtować swoje umiejętności językowe za sprawą kolorowo zilustrowanych czytanek, testów, zgadywanek czy krzyżówek. Do niemal każdej książki Ewy Krawczyk jest dołączona płyta CD z nagraniami, której odsłuchiwanie podczas lekcji pozwala doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu oraz prawidłowej wymowy. Uczeń rozwiązując zadania znajdujące się w ćwiczeniach i podręcznikach, poznaje również kulturę i zwyczaje państw niemieckojęzycznych. Po zakończeniu każdego rozdziału książki znajdzie przejrzyste podsumowanie, pozwalające usystematyzować i utrwalić wiedzę. Może również korzystać z listy słówek, z którymi spotkał się wcześniej w czytankach.


Dzięki podręcznikom oraz zestawom ćwiczeń Ewy Krawczyk, nauka języka niemieckiego staje się niemal samą przyjemnością. Poszczególne rozdziały zostały tak zaplanowane, aby możliwe było jednoczesne zaangażowanie różnych zmysłów w proces nauczania. Przekłada się to na efektywność zapamiętywania i sprawia, że uczniowie szybko nabywają zdolność do praktycznego posługiwania się językiem naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki ćwiczeniom autorki, dziecko zdoła ponadto dobrze przygotować się do testu sprawdzającego kompetencje językowe po zakończeniu wszystkich klas szkoły podstawowej.

Wyniki wyszukiwania (111 produkty)

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2