Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Biologia

(okładka twarda, książki)
100/100
Liczba stron: 1408
Data premiery: 16-12-2013
Wydawca: Multico

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

„Biologia” autorstwa Diany Martin, Lindy Berg oraz Eldry P. Solomon to nowoczesny, starannie przygotowany podręcznik, który w pełni odzwierciedla aktualny stan wiedzy biologicznej.

W nowym wydaniu „Biologii” teksty zostały rozszerzone oraz udoskonalone. Czytelna i logiczna struktura treści oraz przystępne wyjaśnienia zagadnień ułatwiają opanowanie materiału. W książce znajduje się wiele doskonałych poglądowych grafik, które pozwalają lepiej zrozumieć oraz zapamiętać kluczowe pojęcia i procesy. W utrwaleniu wiadomości pomagają liczne pytania kontrolne oraz testy sprawdzające.

Publikacja stanowi obszerne kompendium wiedzy biologicznej. Na podstawie wyników najnowszych badań naukowych autorki obrazowo przedstawiają organizację i ewolucję życia na ziemi, wyjaśniają związki procesów molekularnych z otaczającym światem żywym i nieożywionym, a także w zrozumiały sposób prezentują metodykę naukowych badań biologicznych.

Nowa „Biologia” zawiera wiele dodatków usprawniających naukę, jak na przykład umieszczone na końcu unikatowe objaśnienie konstrukcji terminów naukowych oraz słownik systematyzujący nazewnictwo biologiczne.

Dodatkowe informacje

Autor Martin Diana, Berg Linda, Solomon Eldra P.
Nazwa Biologia
Liczba stron 1408
Data premiery 16-12-2013
Wydawca Multico
Oprawa twarda
Tłumacz Opracowanie zbiorowe
ean 9788377632529
Numer wydania III
Rok wydania 2016
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Forma książka
Gabaryt mały

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Bardzo dobre kompendium aktualnej wiedzy! Autorki rzetelnie omawiają szeroki zakres zagadnień, posługując się przy tym prostym i przystępnym językiem. Do tego całość ilustrują zdjęciami i grafikami, co bardzo ułatwia opanowanie tematów. „Biologia” to podręcznik, do którego sięga się wielokrotnie od liceum przez całe studia. Znam też osoby, które kupiły go sobie, żeby we własnym zakresie poszerzać wiedzę. To dowodzi, że sformułowania oraz opisy są bardzo przystępne i ciekawe. Polecam!
Ocena
Recenzja wg Zulejka / (Dodano 04.04.2017)
Ta książka stała się moją Biblią! Zaglądam do niej bardzo często, cała jest w postitach z notatkami :). Wszystkie zagadnienia są bardzo klarownie wyjaśnione, zilustrowane odpowiednimi rysunkami lub grafikami. Główne zagadnienia w działach są wyróżnione, a metody badawcze dokładnie opisane, dzięki czemu łatwiej się uczyć i powtarzać. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla maturzystów i studentów! Polecam!
Ocena
Recenzja wg Parasiewa / (Dodano 19.03.2017)
Nowe wydanie „Biologii” faktycznie trochę się zmieniło ;) W porównaniu z wcześniejszymi treść jest dużo lepiej skomponowana i przeredagowana. Układ jest czytelniejszy, a materiał graficzny też wzbogacono! Już wcześniej uważałem, że to bardzo dobry podręcznik, ale teraz jest po prostu świetny!. Obecne, uaktualnione wydanie może służyć szerokiej grupie odbiorców – zarówno uczniom przygotowującym się do egzaminu maturalnego z biologii, jak i studentom biologii oraz kierunków powiązanych.
Ocena
Recenzja wg Maurycy / (Dodano 08.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Biologia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 8,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
7,99 zł 9,99 zł
Stacje Orlen 7,99 zł -
Sklepy Żabka 7,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 8,99 zł 10,99 zł
Kurier 10,99 zł 13,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 5,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Sklepy Żabka 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 9,99 zł