Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

(okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 456
Data premiery: 10-07-2015
Wydawca: Nowa Era

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
45,90 zł
Special Price 39,99 zł
- +
LUB

Opis

„Biologia na czasie 1” to podręcznik przeznaczony do nauczania biologii w zakresie rozszerzonym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Obejmuje materiał dotyczący chemicznych podstaw życia, cytologii oraz różnorodności organizmów w ujęciu systematyczno-procesowym.

Podręcznik wyróżnia się czytelnym układem treści oraz przystępnym przedstawieniem informacji. Liczne tabele, schematy i wykresy ułatwiają opanowanie materiału, a dział „Obserwacje i Doświadczenia” zachęca do eksperymentów, ucząc planowania i przeprowadzania badań zgodnie z metodologią naukową.

Opracowany przez ekspertów podręcznik ułatwia przyswajanie i porządkowanie wiedzy. Dzięki przejrzystym podsumowaniom pomaga również w powtórzeniu materiału. Liczne ciekawostki oraz infografiki zachęcają do pogłębiania wiedzy.

W podręczniku zawarto także testy sprawdzające, które pozwalają uczniom na zweryfikowanie swoich umiejętności oraz oswojenie się z formą zadań maturalnych.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne
Liczba stron 456
Data premiery 10-07-2015
Wydawca Nowa Era
Seria Biologia na czasie
Oprawa miękka
ean 9788326721335
Numer wydania I
Język wydania polski
Numer dopuszczenia 564/1/2012/2015
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Bardzo podoba mi się ten podręcznik do biologii. To jednak bardzo obszerna dziedzina i kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka. Podręcznik umożliwia sprawną naukę, przedstawiając wiadomości w uporządkowanej formie. Nie ma chaosu i natłoku informacji, dla ułatwienia są wykresy, infografiki, schematy. Wszystko szybciej i łatwiej wchodzi do głowy. A na koniec można sobie sprawdzić, czy materiał został opanowany :) Plusem są zadania maturalne, ich forma trochę mnie zaskoczyła!
Ocena
Recenzja wg Fabian / (Dodano 29.03.2017)
Jeden z lepiej opracowanych podręczników, jakie widziałam u mojego dziecka. Przykuwa uwagę oczywiście eleganckim wydanie, ale najważniejsze to środek. Wyraźnie widać, że autorzy starannie zaplanowali całość, uwzględniając potrzeby odbiorcy. Jest przejrzyście, łatwo można wyszukać potrzebne informacje, powtórzyć materiał i sprawdzić wiedzę. Oby więcej było tak dobrze przygotowanych podręczników!
Ocena
Recenzja wg Żytomira / (Dodano 15.03.2017)
Chociaż moja córka już nie jest małą dziewczynką to nadal przeglądam jej podręczniki. Zwłaszcza odkąd tyle się dzieje w szkolnictwie. „Biologia na czasie” to bardzo ładnie wydany podręcznik, który zwraca uwagę przemyślanym rozkładem treści. Ważne informacje są wyróżnione, teksty są uzupełnione wieloma grafikami, a ponadto są propozycje doświadczeń i testy sprawdzające. Wyglada super!
Ocena
Recenzja wg Fema / (Dodano 13.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Biologia na czasie 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Część 1. Szkoły ponadgimnazjalne

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: