Biznesplan. Model najlepszych praktyk

(książka + CD)
Biznesplan. Model najlepszych praktyk (książka + CD, książki)
Liczba stron: 256
Data premiery: 16-02-2012
Wydawca: Wydawnictwo Poltext

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Książka przedstawia zestaw zasad i procedur opracowania biznesplanu określany mianem modelu najlepszych praktyk, który jest wynikiem wieloletnich doświadczeń Autora. W kolejnych rozdziałach omówione zostały elementy modelu, proces konstruowania studium wykonalności i biznesplanu oraz wzajemne związki między nimi, a także plan strategiczny, marketingowy i organizacyjny. Szczególną uwagę poświęcono przygotowaniu planu finansowego projektu, w tym zasad sporządzania prognoz oraz analiz finansowych. Autor wyjaśnia także, jak zastosować omawiany model w celu przygotowania projektów współfinansowanych przez Unię Europejską.

Zainteresuje zarówno przedsiębiorców, jak i osoby sporządzające biznesplany. Z publikacji mogą korzystać także studenci uczelni biznesowych oraz uczestnicy kursów i treningów menedżerskich.
Integralną część książki stanowi płyta CD, na której znajdują się dodatkowe materiały edukacyjne, które powinny pomóc czytelnikom w poszerzeniu wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko rozumianej problematyki sporządzania biznesplanów.

W celu uruchomienia zawartości płyty należy otworzyć w przeglądarce internetowej (Internet Explorer lub Firefox) plik index.html.

Jest to wartościowa i pożyteczna publikacja. Najważniejsza funkcja książki, instruktażowo-poradnikowa, jest zrealizowana w ujęciu szczegółowym, praktycznym, w którym każde konkretne zagadnienie związane z tworzeniem biznesplanów jest omówione dokładnie oraz ilustrowane przejrzystymi przykładami. (…) Wykład jest prowadzony w oparciu o symulacyjny model finansów przedsiębiorstwa, który służy jako swego rodzaju „szkielet” określający strukturę przedsiębiorstwa, którego dotyczy analiza, a w szczególności opracowywany plan biznesowy. Ten nowoczesny i niezawodny (w sensie algorytmicznym) instrument formułowania i rozwiązywania zadań planistycznych daje Autorowi znaczną swobodę i elastyczność wykładu, ale też zapewnia dużą przewagę nad innymi sposobami prezentacji zawartej w książce tematyki. (…) Oceniając wysoko wartości metodyczne i informacyjne książki, chcę szczególnie podkreślić jej znaczenie praktyczne dla odbiorcy, zwłaszcza tego, który wykorzysta ją jako przewodnik do samodzielnego planowania i rozwijania własnego biznesu.
z recenzji prof. dra hab. Bogusława Wąsika,
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

O AUTORZE
Jerzy T. Skrzypek – doktor nauk ekonomicznych, pracownik Katedry Ekonometrii i Badań Operacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Praktyk w dziedzinie sporządzania biznesplanów, w tym planów finansowych, wykorzystywanych także przy opracowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy unijnych. Wykładowca na kursach i treningach menedżerskich z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje

Autor Skrzypek Jerzy
Nazwa Biznesplan. Model najlepszych praktyk
Liczba stron 256
Data premiery 16-02-2012
Wydawca Wydawnictwo Poltext
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma książka + CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Biznesplan. Model najlepszych praktyk

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 58,99 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt Odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie od 59 do 148,99 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt Odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł** 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł** -

Zamówienie powyżej 149,00 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt Odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

**Promocja trwa do 17.10.18 r. do godz. 23:59.