Swipe to the left

Blog

Najnowsza powieść Szczepana Twardocha. „Pokora” – kiedy premiera?

21 lipca 2020

Najnowsza powieść Szczepana Twardocha. „Pokora” – kiedy premiera?

Już 16 września będziecie mogli sięgnąć po najnowszą powieść Szczepana Twardocha. „Pokora” to opowieść o końcu Belle Époque i początkach nowego świata. O miłość, pożądaniu i władzy, ale także o podziałach społecznych i walce o godność. Czy jesteście ciekawi, co tym razem zaproponuje Szczepan Twardoch, autor bestsellerowego „Króla?

​Zapowiedź książki „Sekretne życie pisarzy” Guillaume Musso

8 lipca 2020

Zapowiedź książki „Sekretne życie pisarzy” Guillaume Musso

Guillaume Musso na kolejne powieści nie każe długo czekać swoim fanom. Już 12 sierpnia w Polsce ukaże się najnowsza książka francuskiego autora pt. „Sekretne życie pisarzy”. W najnowszej książce pisarza nie zabraknie tajemnic i dreszczyku emocji!

Zawiałow, Igo, Król – Męskie Granie 2020, nowy singiel już jest!

2 lipca 2020

Zawiałow, Igo, Król – Męskie Granie 2020, nowy singiel już jest!

Już wczoraj wieczorem mogliśmy wysłuchać najnowszego singla Męskiego Grania! W klipie „Świt” promującym Męskie Granie 2020 wystąpili i zaśpiewali: Daria Zawiałow, Igor Walaszek oraz Błażej Król. Jak w tym roku będzie wyglądało Męskie Granie? Jakich artystów będzie można usłyszeć w ramach tegorocznego festiwalu?

Metallica i „S&M2” – kiedy pojawi się druga część kultowego albumu?

30 czerwca 2020

Post zaktualizowany 16.07.2020 r.

Metallica i „S&M2” – kiedy pojawi się druga część kultowego albumu?

W ubiegłym roku w dwudziestą rocznicę koncertów „S&M” zespół Metallica zdecydował się na ponowny występ z orkiestrą symfoniczną u boku. Koncerty z serii „S&M2” odbyły się 6 i 8 września 2019 r. w San Francisco. Muzycy zapowiedzieli, że utwory nagrane w ramach „S&M2” zostaną wydane w wersji audio i video. Jeśli nie możecie się doczekać nowego albumu zespołu, sprawdźcie, kiedy możecie się go spodziewać!

​Lady Gaga „Chromatica” – premiera najnowszego albumu!

29 maja 2020

Lady Gaga „Chromatica” – premiera najnowszego albumu!

To już szósty album Lady Gagi! 29 maja do sprzedaży trafiła najnowsza i długo wyczekiwana przez fanów płyta „Chromatica”. Jakie utwory znajdziecie na płycie? Czym tym razem zaskoczy Lady Gaga?

​Nagroda im. Kapuścińskiego 2020 dla Katarzyny Kobylarczyk za reportaż „Strup. Hiszpania rozdrapuje rany”

28 maja 2020

Nagroda im. Kapuścińskiego 2020 dla Katarzyny Kobylarczyk za reportaż „Strup. Hiszpania rozdrapuje rany”

Wczoraj wyłoniono zwycięzcę XI edycji Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Jury nagrodę przyznało Katarzynie Kobylarczyk, która znalazła się w gronie 5 finalistów, za jej reportaż „Strup. Hiszpania rozdrapuje rany”.

​TOP 5 zabawek na Dzień Dziecka

26 maja 2020

TOP 5 zabawek na Dzień Dziecka

Nie masz pomysłu na fajny prezent na dzień dziecka? Nic prostszego, zabawki i wszelkiego rodzaju gry nigdy nie wychodzą z mody, a mogą być też ciekawym urozmaiceniem dla dziecka, które za rozrywkę uważa głównie grę na tablecie i animowane seriale. Taka zabawa może też okazać się świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu i zacieśnianie rodzinnych więzi. Jedyne co musisz wiedzieć to, co interesuje twoje dziecko / chrześniaka / kuzynkę, i dobrać grę lub zabawkę pod jego preferencje.

Nike 2020 lista nominowanych: „Płuczki”, „Stramer”, „Srebro ryb”…

26 maja 2020

Nike 2020 lista nominowanych: „Płuczki”, „Stramer”, „Srebro ryb”…

W zeszłym roku literacką nagrodę Nike otrzymał Mariusz Szczygieł za znakomity zbiór reportaży „Nie ma”. Kto w tym roku ma szansę na zdobycie statuetki? Sprawdźcie listę nominowanych i już dzisiaj wybierzcie swojego faworyta.

Stanisława Celińska i nowa płyta „Jesienna…”

25 maja 2020

Stanisława Celińska i nowa płyta „Jesienna…”

Właśnie ukazała się nowa płyta Stanisławy Celińskiej pt. „Jesienna…” będąca odpowiedzią na prośby fanów artystki. „Jesienna…” powstała we współpracy z kompozytorem i producentem Maciejem Muraszko. Jakich kompozycji możecie spodziewać się po najnowszym albumie artystki?

Top 9 książek na Dzień Dziecka

22 maja 2020

Top 9 książek na Dzień Dziecka

Pokój Waszego dziecka jest pełen gier i zabawek, a Wy zupełnie nie macie pomysłu, jaki podarunek możecie mu sprawić? Sprawdźcie naszą listę książkowych pomysłów na prezent. Specjalnie dla Was wybraliśmy 15 tytułów, które zadowolą każdego młodego czytelnika!