Swipe to the left

​8 marca – najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

​8 marca – najlepsze prezenty na Dzień Kobiet
3 marca 2020

8 marca – najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

Już w tę niedzielę Panie będą obchodzić swoje święto. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla bliskich Wam kobiet, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł. Przedstawiamy kilka pomysłów, które być może pomogą Wam zdecydować, co w tym roku na Dzień Kobiet podarować ważnym dla Was kobietom.

  • Literatura obyczajowa

Książka o tematyce obyczajowej na pewno ucieszy niejedną czytelniczkę. Dobrze napisana powieść pomoże oderwać się od codziennych obowiązków i zmartwień, zapewni chwilę relaksu po ciężkim dniu i pozwoli przynajmniej na chwilę zapomnieć o troskach. Z literatury obyczajowej dla młodych czytelniczek polecamy Wam książki Jojo Moyes – a szczególnie jej najnowszą książkę „Światło w środku nocy” – oraz powieści Guillaume Musso, który jest autorem takich bestsellerów jak: „Zjazd absolwentów”, „Dziewczyna z Brooklynu” oraz „Central Park”. Dla dojrzałych kobiet polecamy powieści Katarzyny Michalak, Anny Ficner-Ogonowskiej – przede wszystkim cykl autorki, na który składają się książki: „Alibi na szczęście”, „Krok do szczęścia”, „Zgoda na szczęście”, „Szczęście w cichą noc” – oraz utwory Magdaleny Kordel.

  • Rozwój osobisty i motywacja

Możecie bliskiej Wam osobie zrobić podwójny prezent. Po pierwsze podarować jej książkę, a po drugie wybrać taki tytuł, który nakłoni ją do zadbania o swoje zdrowie, samopoczucie lub wzmocni w niej poczucie własnej wartości. Tytuły idealne na prezent znajdziecie między innymi w twórczości Agnieszki Maciąg. Jej najnowsza książka „Słowa mocy” bardzo szybko stała się bestsellerem na polskim rynku wydawniczym. Dużym powodzeniem cały czas cieszy się seria książek Reginy Brett, być może warto uzupełnić czyjąś biblioteczkę o najnowszy tytuł wydany przez tę autorkę – „Mów własnym głosem”. Już niedługo w Polsce pojawi się także kolejna książka („Jak nie dać sobą manipulować”) Christel Petitcollin, której seria poradników zdobyła popularność na całym świecie. A jeśli zależy Wam na zdrowiu obdarowywanej osoby, to rozważcie sprezentowanie jej „4 filary zdrowego życia” Rangana Chatterjee.

  • Muzyka

Podarowanie komuś płyty jego ulubionego wykonawcy zawsze jest dobrym pomysłem. Na 8 marca polecamy Wam: niedawno wydaną płytę „Dark Room” nagraną przez głównego aktora z filmu „365 dni”, „Ostatni bastion romantyzmu”, czyli wspólny album Kuby Karasia i Piotra Roguckiego,„Changes” Justina Biebera, „Wiśnię” Kaśki Sochackiej. Więcej płyt idealnych na prezent znajdziecie w kategorii muzyka!


  • Maskotki

Pluszaki to uniwersalny prezent, który możecie podarować nie tylko swojemu dziecku! Uroczy miś z pewnością podbije serce zarówno młodszych, jak i tych dojrzalszych kobiet. Urocza maskotka na pewno wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Wam osoby.

  • Gra

Gra karciana czy planszowa będzie wspaniałym prezentem, przy wręczaniu którego możecie obiecać komuś, wspólne spędzenie czasu. Być może kobieta, którą zamierzacie obdarować, najbardziej ucieszy się właśnie z tej obietnicy! Obietnicą udanego wieczoru w pozytywnej atmosferze jest gra karciana „Avocado”, która oferuje szybką rozgrywkę! Grę tę możecie potraktować jako rozgrzewkę przed rozgrywkami wymagającymi więcej czasu. A taką niewątpliwie jest „Alias: Kobiety vs. Mężczyźni” – przezabawna gra towarzyska czy „Taboo", czyli kalambury w nowej, odświeżonej formie!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więcej prezentowych inspiracji znajdziecie na naszej specjalnej stronie! Wejdźcie na DZIEŃ KOBIET! Nie zapomnijcie również odwiedzić nas 8 marca, będziemy mieli dla Was niespodziankę!