Swipe to the left

A czy Ty znasz "sztukę uwodzenia własnej żony" ?

A czy Ty znasz "sztukę uwodzenia własnej żony" ?
26 marca 2018

A czy Ty znasz "sztukę uwodzenia własnej żony"?

Sztuka uwodzenia to wiedza o flircie, subtelnym zdobywaniu serc kobiet czy też mężczyzn. Od wieków kolejni mistrzowie sztuki uwodzenia dzielą się swą wiedzą z tłumami, które także chciałyby ją posiąść i móc z niej korzystać na co dzień. W małżeństwie również jest ona potrzebna dla podtrzymania gorącego uczucia i wzniecenia go na nowo, jeśli związek opanuje rutyna. Dlatego przedstawiamy dwie książki, które opisują sztukę i historię uwodzenia.


Sztuka uwodzenia własnej żony, czyli jak rozumieć, czego pragną kobiety


Margaret Hardisty kieruje swoją książkę pod tytułem „Sztuka uwodzenia własnej żony, czyli jak rozumieć, czego pragną kobiety” do wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku, zajmowanego stanowiska czy stażu w związku i to niekoniecznie małżeńskim. Atutem publikacji jest nie tylko przekazywana przez autorkę wiedza o tym, czego od mężczyzn pragną kobiety, ale i język, którym została napisana. To dowcipna, praktyczna i zmieniająca życie lektura.

Także i panie odnajdą wiele prawd w książce Haristy, która jest aktorką i dziennikarką, a przede wszystkim, jak sama przyznaje, znalazła szczęście i miłość w małżeństwie. Jako praktyk szczęśliwego pożycia małżeńskiego, z własnej perspektywy pisze, czego żona oczekuje od męża. Jak zakończyć kłótnię i dojść do porozumienia ze zranioną kobietą? Dobre rady dotyczące bycia w związku to tylko część tego, co przekazuje poradnik Margaret Hardisty. Pisze ona w subtelny, ale w pełni przekonujący sposób ważną prawdę o kobiecie - że ma ona pewne oczekiwania w stosunku do swoich partnerów, ale też pragnie się im z nawiązką odwdzięczać. Jak uwieść własną żonę? Bez wątpienia lektura tej książki Wam to umożliwi. Autorka nakieruje Was także na rozwiązanie problemu, jak rozkochać żonę na nowo przy wieloletnim pożyciu małżeńskim.


HISTORIA UWODZENIA - Stene-Johansen Knut


Uwodzenie nie jest wynalazkiem współczesnym - sztuka ta była praktykowana i udoskonalana od pokoleń. Taką tematykę podejmuje Knut Stene- Johansen. Książka zalicza się do zakresu popularnej historii obyczajów i przedstawia uwodzenie jako pewne zjawisko kulturowe. Znajdziemy w niej techniki uwodzenia i historię największych uwodzicieli w dziejach, m.in. Don Juana, Casanovy, markiza de Sade czy Valmonta i bohatera „Niebezpiecznych związków” Cloderlosa do Lacloisa. Książka o uwodzeniu kobiet czy uwodzeniu własnych żon to krótki poradnik połączony z tłem historycznym, opatrzony ilustracjami i przeznaczony dla szerokiego kręgu odbiorców.