Swipe to the left

​BTS. Koreańska fala - recenzja

​BTS. Koreańska fala - recenzja
13 września 2018

BTS. Koreańska fala - recenzja

BTS to zespół hiphopowy znany również jako Bangtan Boys, Bulletproof Scout Boys/Beyond the Scene. Chłopcy wyszli spod skrzydeł wytwórni Big Hit Entertainment. Niezwykle udany debiut zaliczyli 13 czerwca 2013 roku, wydając utwór „No More Dream”. Zyskali zaufane grono fanów na całym świecie, a nazwa ich fandomu to A.R.M.Y, czyli Adorable Representative M.C for Youth (po polsku: Zachwycający Przedstawiciel M.C dla Młodzieży). Już wkrótce premierę będzie mieć książka BTS. Koreańska fala, która szczegółowo przedstawi historię samego zespołu, jego poszczególnych członków oraz liczne ciekawostki na temat zespołu i życia prywatnego jej członków. To prawdziwa gratka zarówno dla fanów zespołu, jak i tych, którzy chcą się zapoznać bliżej z koreańską muzyką.


BTS. Koreańska fala - Adrian Besley

Zespół BTS tworzą Rm, Jin, Suga, J-hope, V, Jimin oraz Jungkook. Chłopcy w zaledwie kilka lat stali się ikonami, a ich muzyka z każdym kolejnym rokiem zyskuje na popularności. Teledyski dopracowane są w najmniejszym szczególe. BTS podbił szczególnie serca nastolatek. Oryginalna, niezwykła uroda chłopców w połączeniu z ogromnym talentem, tworzą mieszankę wprost skazaną na sukces. Dzięki swojej globalnej armii fanów zyskują czołowe miejsca na listach przebojów.

BTS to niezwykle ambitny zespół, o czym będzie można się przekonać, czytając książkę BTS. Koreańska fala. Swoją popularność zawdzięczają ciężkiej pracy oraz determinacji. Można śmiało stwierdzić, że ten wyjątkowy hiphopowy zespół jest głosem swojego pokolenia. Znakomicie komunikuje się w mediach społecznościowych, ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Choć na rynku koreańskim nieustająco jest przesyt, jeśli chodzi o k-popowych idoli, BTS pokazał, że można przełamać ten monopol. Międzynarodowy sukces stał się rzeczywistością, a książka BTS. Koreańska fala jest na to dowodem.

Przeczytaj BTS. Koreańska fala i dołącz do świata Bangtan i poznaj historię siedmiu niezwykłych chłopców z Korei Południowej, którzy stali się światową muzyczną sensacją. Książka napisana jest zrozumiałym, przyjemnym językiem. Będzie świetnym wyborem zarówno dla nowicjuszy, jak i członków A.R.M.Y. Zawiera mnóstwo ciekawostek o zespole i członkach, które z pewnością wcześniej były nieznane. BTS. Koreańska fala będzie doskonałym prezentem dla każdego fana i każdej fanki BTS.


BTS. Koreańska fala - książka dla fanów

Czytelnicy będą mogli dowiedzieć się wielu nowych rzeczy na temat zespołu BTS, czyli Bangtan Sonyeondan. Ta wywodząca się z Korei Południowej grupa muzyczna, o której przeczytasz w książce BTS. Koreańska fala to prawdziwy hit. Niejednokrotnie chłopcy zostali nagrodzeni prestiżowymi nagrodami, a na swoim koncie mają nawet swój własny program — Rookie King: Channel Bangtan.

W ubiegłym roku zespół BTS znalazł się na 5. miejscu rankingu najbardziej wpływowych osobistości w ich kraju. To pierwszy zespół k-popowy, który uświetnił ceremonię 6. grudnia 2017. Od czasu debiutu w 2013 roku, ich kariera nabiera tempa. Co więcej, grupa BTS wcale nie zamierza zwalniać. Członkowie czerpią inspiracje z ówczesnych czasów, stając się głosem swoich fanów

Skąd ich niebywała popularność? Od czego wszystko się zaczęło? Jakie plany ma zespół BTS na przyszłość? Tego — i o wiele więcej — można się dowiedzieć z książki BTS. Koreańska fala, która swoją premierę będzie mieć we wrześniu 2018 roku!