Swipe to the left

Coś na początek o kotach!

Coś na początek o kotach!
4 grudnia 2017

Koty i ich niezwykły świat

Jak wygląda świat z perspektywy kota? Dlaczego koty mruczą albo machają ogonem? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka „Koty i ich niezwykły świat”. Stanowi ona zaproszenie do poznawania fascynującego świata kotów. Wyjaśnia, dlaczego koty to czyścioszki, jak często się myją, kogo obdarzają zaufaniem i co o tym świadczy. Jaka jest kocia natura? Zależy to od każdego kota z osobna. Książka przybliża czytelnikowi świat kotów, a zawarte w niej ciekawe informacje wyjaśniają, jak żyć z kotem w zgodzie. Publikacja kierowana jest do dzieci i ich rodziców. Jej atutem są kolorowe zdjęcia i rysunki.

Koty

Autorka książki „Koty” Barbara Tittendrun-Jazienicka opisuje najbardziej zachwycające kocie rasy. Szczegółowe opisy i praktyczne porady o tym, jak opiekować się kotami i dbać o nie, łącznie stanowią skarbnicę wiedzy o tych dumnych zwierzętach. Informacje urozmaicają fotografie różnych ras kotów.

Koty rasowe

Podobnie jak w świecie psów, także wśród kotów mamy mieszańce - tzw. dachowce, jak i piękne, pełne wdzięku i charakteru koty rasowe. Jeśli tylko zostaną obdarowane miłością i zapewni im się dobre warunki bytowe, odwdzięczą się przywiązaniem i lojalnością. Książka Barbary Tittenbrun-Jazienickiej pod tytułem „Koty rasowe” prezentuje ponad 50 różnych ras kotów, ze szczegółowymi opisami, zdjęciami i praktycznymi poradami, jak dbać o kota.