Swipe to the left

Drony - poradniki dla początkujących

Drony - poradniki dla początkujących
7 listopada 2017

Drony. Wprowadzenie

Pierwszą książką, jaką powinien przeczytać każdy początkujący użytkownik drona, powinno być wprowadzenie do tej tematyki. Świetnie realizuje ten cel książka Ty`a Audronisa pod tytułem „Drony. Wprowadzenie”. Przede wszystkim autor wyjaśnia, czym są multikoptery, jak w inny sposób nazywane są drony. Opisuje, jak pilotować bezpiecznie drona i jakie środki bezpieczeństwa należy przy tym zachować. Ułatwia zakup pierwszego drona dla dziecka, dorosłego, na potrzeby firmy itp. Czytelnik może dowiedzieć się, jak opanować technikę pilotowania drona i w jaki sposób skorzystać z kamery przymocowanej do niego. Pozycja ta pozwala nawet zbudować drona w oparciu o porady doświadczonego użytkownika.

Drony dla początkujący. Konstrukcja i dostosowanie własnego quadcoptera

Terry i Belinda Kilby oferują czytelnikom kolejny poradnik dotyczący dronów, pod tytułem „Drony dla początkujących. Konstrukcja i dostosowanie własnego quadcoptera”. Radzą oni czytelnikom, w jaki sposób zbudować latającego robota - quadocoptera. Z książki można dowiedzieć się, jak działają drony i jakie mają konstrukcje. Na tej podstawie można będzie zbudować własny, czterowirnikowy śmigłowiec, który będzie latał, pilotowany przez właściciela.

Drony. Budowa, Loty, Przepisy

Tematykę budowy dronów podejmuje Wiktor Wyszywacz w książce „Drony. Budowa, Loty, Przepisy”. To kompendium wiedzy o dronach, ich budowie, technice pilotażu takich statków latających oraz o odbywaniu lotów VLOS i BVLOS. Użytkownicy dronów mogą uzyskać z tej książki cenne informacje dotyczące przepisów, jakie regulują wykorzystywanie przestrzeni powietrznej właśnie przez drony.