Swipe to the left

Duchowe życie psów - Root Andrew

Duchowe życie psów - Root Andrew
25 marca 2019

Duchowe życie psów - Root Andrew

Już 3 kwietnia 2019 roku premierę będzie miała miejsce wyjątkowa pozycja. Książka “Duchowe życie psów”, której autorem jest Andrew Root, próbuje odpowiedzieć na niełatwe pytania - czy psy mają duszę? Co o nas myślą? Dlaczego chcą być najlepszym przyjacielem człowieka?

Wszystko zaczęło się od tego, że teolog Root i jego syn, który wówczas miał osiem lat, mocno przeżyli odejście własnego psiaka - labradora Kirby'iego. Dziecku ogromnie zależało na tym, by czworonóg miał godny pochówek. To właśnie skłoniło autora do przemyśleń nad tym, skąd bierze się właściwie duchowa więź pomiędzy człowiekiem a psem. Efektem jest książka, którą już teraz można przedpremierowo kupić.

Duchowe życie psów - recenzja

Książka jest przede wszystkim niezwykle pouczającą, poruszającą i szczerą próbą odpowiedzi na pytania dotyczące psiej duszy, a także bezgranicznej miłości oraz wierności czworonogów. Doktor Root tłumaczy o tym, jak ewoluowały relacje człowieka i psa, zanim stali się oni najlepszymi przyjaciółmi. Każdy, kto ma swojego pupila, z pewnością niejednokrotnie zastanawiał się nad tym, o czym on właściwie myśli. Lektura pozwoli odpowiedzieć na to i wiele innych pytań. Sprawdzi się także w przypadku rodziców, którzy chcą wytłumaczyć swoim dzieciom, czy psy także idą do nieba.

Książka z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi psów. Pozwoli rozwiać wątpliwości dotyczące tego, co siedzi w głowie czworonoga, gdy na nas patrzy. Sporo miejsca autor poświęcił na rozważania dotyczące tego, dlaczego to właśnie psy są wiernymi towarzyszami człowieka. Ta wspaniała przyjaźń rodziła się przez długi czas - w końcu nie zawsze tak było. Warto dowiedzieć się nieco więcej o tej cudownej relacji.

Próba odpowiedzi na trudne pytania

Bardzo wiele osób decyduje się na posiadanie psa - czy to rasowego, czy to psiaka ze schroniska. Często traktujemy go jak równoprawnego członka rodziny, chcąc mu zapewnić wszystko to, co najlepsze. Czworonogi odwdzięczają nam się bezgraniczną miłością, wiernością, stając się bliskimi towarzyszami. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co tak naprawdę kryje się w zakamarkach psiej duszy? O czym myślą psy? Czego się boją, a czego pragną? Autor w przejmujący sposób tłumaczy, na czym polega wspaniała więź pomiędzy psem i człowiekiem.

Pytania, które stawia teolog w swojej książce, praktycznie nurtują człowieka od bardzo dawna. Niewiele istnieje pozycji, które by dokładnie to tłumaczyły. Jeśli sami jesteśmy właścicielami psów, z pewnością wiemy, jak bardzo uciążliwe i silne potrafią być podobne wątpliwości. W końcu chcemy dla naszych czworonogów jak najlepiej, tylko czy to, co robimy, faktycznie jest najlepsze dla nich?

Właśnie wtedy przychodzi z pomocą książka “Duchowe życie psów”. Cierpliwie tłumaczy, wyjaśnia, próbuje udzielić odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. To pozycja dla każdego - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niesie za sobą cudowne przesłanie, dlatego nikogo nie pozostawi obojętnym. Na czytelników czeka prawie 200 stron fantastycznej przygody i fascynującej lektury.

Pozycja będzie dostępna na polskim rynku już od 3 kwietnia. Warto zamówić ją w przedsprzedaży, gdyż można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Na próżno szukać drugiej takiej książki, która opowiadałaby o fascynującej, przejmującej i niezwykle wzruszającej więzi między człowiekiem a psem. Lektura może być wspaniałym pretekstem do czytania wraz ze swoją pociechą - w końcu autor stworzył książkę głównie z myślą o swoim synu, który stracił ukochanego czworonożnego przyjaciela.