Swipe to the left

Filmy na babski wieczór

Filmy na babski wieczór
18 listopada 2018

Filmy na babski wieczór

Babskie wieczory mają specyficzny klimat. Uwielbiamy siedzieć w gronie przyjaciółek, malować paznokcie, rozmawiać bez końca o zakupach czy facetach. Idealnym dodatkiem do tego typu spotkań są filmy. Każda kobieta wie, że istnieją produkcje, których po prostu nie można (i nie warto) oglądać ze swoim partnerem, bo i tak ich nie zrozumie. Na które babskie filmy warto postawić, by wieczór był wymarzony?PITCH PERFECT 3

Każda z części “Pitch Perfect” to solidna dawka pozytywnej energii i ogromny powód do radości. Bellas powracają i to w najlepszym możliwym wydaniu. Jeśli uwielbiacie przygody przyjaciółek śpiewających evergreeny a cappella, “Pitch Perfect 3” z pewnością przypadnie Wam do gustu. Komedia muzyczna opowiada o losach dziewcząt po zakończeniu nauki w college’u. Dziewczyny zdają sobie sprawę z tego, że potrzeba czegoś więcej niż sam głos, by przetrwać. Każda z nich decyduje się pójść własną drogą, lecz szybko okazuje się, że kariera solowa jest niemożliwa. Czy znów się zjednoczą, by wziąć udział w europejskim tournée?


DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK

Do zakochania jeden krok” to niezwykle przebojowa komedia. Głównym przesłaniem filmu jest to, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Szczęście może czaić się tuż za rogiem i dopaść Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli podczas babskiego wieczoru potrzebujecie solidnej dawki optymizmu, ten film będzie strzałem w dziesiątkę. Główną bohaterką komedii jest Sandra - szczęśliwa matka, obracająca się wśród śmietanki towarzyskiej. Jej życie ulega zmianie, gdy podczas jednego z przyjęć, przyłapuje męża na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Uporządkowana egzystencja Sandry legnie w gruzach. Postanawia przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. Bif jest jej totalnym przeciwieństwem, ale to właśnie dzięki niej, Sandra na nowo odkryje radość życia.


I TAK CIĘ KOCHAM

Jeśli jesteście fankami komedii romantycznych, koniecznie podczas babskiego wieczoru obejrzyjcie nominowany do Oscara 2018 film “I tak Cię kocham”. To, co wyróżnia tę produkcję, to błyskotliwość, nieoczywisty scenariusz i świeżość. Bohaterami są mężczyzna z ogromnym poczuciem humoru i nowoczesna dziewczyna, która ma dość związków. Chłopak ma na głowie konserwatywną rodzinę, ona bagaż przeżyć. Łączy ich miłość od pierwszego wejrzenia, jednak ich droga nie będzie usłana różami. Czeka ich mnóstwo wyzwań, którym będą musieli stawić czoła. Cały świat sprzeciwia się przeciwko nim, ale życie szykuje dla nich bardzo zabawny scenariusz.


PODATEK OD MIŁOŚCI

Podatek od miłości” to polska, przewrotna komedia romantyczna, która rozkochała w sobie ponad milion widzów. W filmie zagrali wybitni polscy aktorzy, m.in. Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Weronika Rosati, Grzegorz Damięcki, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski. Głównym bohaterem filmu jest Marian. Tylko kim tak naprawdę jest ten facet? Seksualnym guru, mężczyzną do wynajęcia, z którego usług korzysta niemal cała Warszawa? A może to po prostu zwykły oszust, który chce podbudować swoje ego, uwodząc kobiety? Z tą zagadką będzie musiała się zmierzyć niezwykle ambitna inspektor podatkowa - Klara. Czy znajdzie odpowiedź zanim wpadnie w miłosne sidła Mariana? Czy w ogóle jest gotowa na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?


PRETTY WOMAN

Szukacie współczesnej wersji bajki o Kopciuszku? Proszę bardzo! “Pretty woman” to kultowy film, który powinna obejrzeć każda kobieta. Główną bohaterką tej komedii romantycznej jest nieokrzesana panienka lekkich obyczajów. Brak pieniędzy zmusił ją do wyjścia na ulicy. Vivian Ward, dzięki swojej naturalności, podbija serce przystojnego milionera. Gdy spotyka go na jednej z ulic w Los Angeles, jej życie diametralnie się zmienia. Dzieli ich w zasadzie wszystko, prócz jednego - oboje robią różne rzeczy dla pieniędzy. Edward Lewis postanawia kupić towarzystwo Vivian na kilka dni. Dla kobiety to bardzo korzystna transakcja. Żadne z nich nie podejrzewa jednak, że wkrótce z ich znajomości urodzi się burzliwy, lecz ponadczasowy, romans.