Swipe to the left

Filmy o świętach, które wprawią Cię w zimową atmosferę

Filmy o świętach, które wprawią Cię w zimową atmosferę
22 listopada 2018

Filmy o świętach, które wprawią Cię w zimową atmosferę

Są filmy, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia, dlatego ich obejrzenie jest koniecznością każdego roku. Gdy na zewnątrz temperatura spada poniżej zera stopni, wieczory robią się długie, nie ma nic lepszego niż wieczory spędzone pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty. W grudniu warto obejrzeć filmy o świętach, które skutecznie wprawią Cię w zimową atmosferę. Możesz je oglądać w pojedynkę, z przyjaciółmi czy w rodzinnym gronie. Święta mają w sobie niebywałą magię, dlatego tak chętnie sięgamy po produkcje z Bożym Narodzeniem w tle. Co trzeba obejrzeć?


Kevin sam w domu

Chyba każdy zgodzi się z tym, że święta bez Kevina nie istnieją. Każdego roku zasiadamy przed telewizorem, by spotkać się z rodziną McCallisterów, oglądając komedię “Kevin sam w domu”. Liczna rodzinka chce spędzić święta we Francji. W wyniku porannego zamieszania, zapominają zabrać ze sobą Kevina. Ośmiolatek zostaje sam w domu i musi szybko nauczyć się samodzielności. Niestety, jego beztroski wypoczynek przerywają dwaj złodzieje, którzy chcą okraść dom McCallisterów. Chłopiec wykaże się nie lada sprytem. Złodziei czekają przykre niespodzianki, a widzów ubaw po pachy.


Kevin sam w Nowym Jorku

“Kevin sam w Nowym Jorku” to kolejna część przygód małego Kevina. Rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Niestety, przez pomyłkę Kevin wsiada do niewłaściwego samolotu. W wyniku niefortunnych zdarzeń, trafia do Nowego Jorku, gdzie sam musi sobie poradzić w ogromnym mieście. Na dodatek trafia na dwóch znanych mu złodziei, którzy właśnie wyszli na wolność i szykują zemstę. Ich drogi ponownie się krzyżują. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z tego starcia?


Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta

Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta” to niegrzeczna komedia nie tylko dla matek. Każdy, kto widział pierwszą część filmu, wie, że z tymi kobietami nie ma przelewek. Aż strach pomyśleć, do czego są zdolne w okresie świątecznym. Jak wiadomo, święta Bożego Narodzenia są istotnym czasem w życiu każdej pani domu. Tygodniami harujemy przy garach, walczymy o najlepsze kąski przy sklepowych ladach, poszukujemy wymarzonych prezentów dla rodziny. Gdzie tu miejsce na świąteczną radość? Złe mamuśki postanawiają się temu sprzeciwić. Zamiast pełnić obowiązki perfekcyjnej pani domu, chcą cieszyć się ulubionym drinkiem w ręce. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że właśnie na święta przyjeżdżają ich mamusie, czyli konserwatywne strażniczki rodzinnych tradycji. Czy złe mamuśki przeciągną swoje rodzicielki na weselszą stronę świąt?


Kochajmy się od święta

Kochajmy się od święta” to doskonała komedia, którą warto obejrzeć w rodzinnym gronie. Opowiada o czterech pokoleniach rodziny Cooperów. Spotykają się oni co roku przy świątecznym stole. Tym razem święta z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci… Na jaw zaczynają wychodzić pilnie strzeżone rodzinne sekrety, które mogą zniszczyć wigilijną atmosferę miłości. Sam senior rodu - Bucky - rozważa spędzenie świąt z młodziutką kelnerką z okolicznego baru. Jego córka i jej mąż udają idealne małżeństwo, a w rzeczywistości chcą skakać sobie do gardeł. Ich syn nie jest dumny z czteroletniej córki, która klnie jak szewc, a jego siostra przychodzi na wigilijną kolację z “narzeczonym”, którego dopiero poznała. Czy bomba eksploduje?


Listy do M. 3

Bohaterowie kultowego przeboju kinowego powrócili! “Listy do M. 3” to komedia, która nie tylko bawi do łez, ale także chwyta za serce. Przypomina, że rodzinne więzi są ważne nie tylko od święta. W produkcji wzięła udział plejada znakomitych polskich aktorów i aktorów, m.in. Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant. Film pozwala skutecznie się zrelaksować i wprowadza w prawdziwie świąteczny nastrój. Doskonale nadaje się do obejrzenia z przyjaciółmi lub rodziną. Polska komedia od kilku lat cieszy się ogromnym uznaniem widzów, którzy z utęsknieniem wyczekują kolejnej części produkcji. Wzruszenie i dobry humor są tutaj idealnie wyważone, dlatego wprost nie można się nudzić, oglądając “Listy do M. 3”!