Swipe to the left

​„Kobiety mafii 2” na DVD

​„Kobiety mafii 2” na DVD
25 września 2019

„Kobiety mafii 2” na DVD

Od 23 września 2019 można kupić kultowy film Patryka Vegi „Kobiety mafii 2” na DVD! Reżyser bez wątpienia jest kontrowersyjny, lecz jego produkcje przyciągają do kin miliony widzów. Każdy, kto jeszcze nie miał okazji obejrzeć sensacji tego roku, może już teraz zamówić ją na DVD i przeżyć niezrównane emocje w domowym zaciszu.

O czym jest film “Kobiety mafii 2”?

Przemyt narkotyków, zabójstwa, porwania, luksusowe samochody, machinacje południowoamerykańskich karteli, globalny terroryzm - to właśnie tak w skrócie można opisać film Patryka Vegi. Pierwsza część okazała się prawdziwym hitem, dlatego reżyser zdecydował się na kontynuację. Co istotne, historia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Rozgrywa się jednocześnie na sześciu kontynentach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

Gang Niani przejmuje władzę nad stolicą i przygotowuje się do największego przemytu w historii Polski - tony kolumbijskiej kokainy. Niestety, towar nagle znika, a kartel żąda głów. To właśnie wtedy do kraju trafia Aida - śmiertelnie niebezpieczna Kolumbijka. Znajduje swojego sojusznika w osobie Mata - mafioso, który chce umocnić swoją pozycję w półświatku. Oliwą do ognia jest wyjście na wolność Spuchniętej Anki. W mgnieniu oka staje się ona „mafijną celebrytką”. Z kolei Siekiera przeżywa bardzo burzliwy romans z Amirem - bojownikiem państwa islamskiego. Gdy mężczyzna ginie w akcji z udziałem GROM-u, zabójczyni uznaje, że musi się zemścić. To dlatego powraca do Polski z zamiarem wypełnienia śmiercionośnego planu.

Film jest doskonałą odpowiedzią na gangsterskie produkcje, w których pierwsze skrzypce grają mężczyźni. Tym razem na czele stoją kobiety, które pokażą nie tylko swoje ciemne strony, ale także silne i niezwyciężone charaktery.

Głośne filmy Patryka Vegi

Patryk Vega na swoim koncie ma wiele kinowych hitów. W 2016 roku na szklane ekrany trafiły dwie produkcje: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz „Pitbull. Nowe porządki”. To ponowne spotkanie policjantów dwóch warszawskich komend, którzy łączą siły w walce z Grupą Mokotowską. Obserwujemy zmagania bohaterów w życiu prywatnym, a także wtedy, gdy stawiają czoła przestępczemu światu.

Głośno komentowanym filmem Vegi był „Botoks”, który swoją premierę miał w 2017 roku. Opowiada o losach czterech kobiet, które pracują w służbie medycznej. Ich historie przecinają się w szpitalu, gdzie dochodzi do mnóstwa nielegalnych przedsięwzięć. Thriller trzyma w napięciu do samego końca, a sam Vega zebrał sporo pochwał za produkcję. Kamera podąża za chirurgami plastycznymi, ginekologami, załogą karetki czy przedstawicielami wielkich koncernów farmaceutycznych. Niestety, ukazujący się obraz jest bardzo szokujący. Środowisko lekarskie jest przesiąknięte korupcją, cynizmem. Silne kobiety są zmuszone walczyć o swoje, aby zaistnieć w męskim świecie. To świetne przedstawienie różnorodnych obszarów medycznego podwórka.

Wśród polecanych filmów Vegi znajduje się także niezwykle szeroko komentowana, kontrowersyjna „Polityka”. Film trafił do kin we wrześniu 2019 roku, a już w ciągu kilku dni od premiery obejrzało go prawie milion widzów! Produkcja skupia się na ukazaniu zachowania polskich polityków wtedy, gdy kamery są wyłączone. Na uwagę zasługuje także obsada aktorska. Wśród wybitnych aktorów znaleźli się m.in. Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr czy Daniel Olbrychski. Co robią politycy, gdy zdejmują maski? Jak władza i pieniądze publiczne wpływają na ich zachowanie? „Polityka” jest z pewnością bezkompromisowa.