Swipe to the left

Kolejny tom dla miłośników fantastyki

Kolejny tom dla miłośników fantastyki
23 maja 2019

Kolejny tom dla miłośników fantastyki

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich miłośników fantastyki - Virion powrócił w wielkim stylu! Już od 15 maja 2019 można kupić nowy tom doskonałego cyklu Andrzeja Ziemiańskiego “Virion. Adept. Tom 3”. Autor dał się poznać jako doskonały mistrz słowa gatunków science fiction i fantasy. Zarówno fani serii, jak i nowi czytelnicy z pewnością nie będą rozczarowani.


Oko w oko z przeznaczeniem

W najnowszej części Virion po raz kolejny będzie musiał stanąć twarzą w twarz z przeznaczeniem. Los na drodze postawił mu Horecha. Nie poderżnięto mu jednak gardła. Zażądano wódki. Stary Szermierz Natchniony w osobie uciekiniera zobaczył coś, co skutecznie wyrwało go z pijackiego marazmu. Dokładnie to samo zobaczył w przebudzonej Niki. Nie ulega wątpliwości, że droga młodego Viriona do zostania “Tym Virionem” właśnie teraz się rozpoczyna.

Zarówno Taida, Luna, jak i Anai czy Kila nie przeczuwają, że niestety, ale wszystkie ich plany, zaszczyty czy poniżenia, jakie są obecnie ich udziałem, zostaną bardzo szybko i skutecznie obrócone w proch. Dokładnie z taką samą łatwością, z jaką Szermierz Natchniony strząśnie z ostrza kroplę ich krwi. Przesłanie jest jedno - zawsze spodziewaj się niespodziewanego. Jedynie tylko wtedy masz naprawdę okazję przeżyć. Co prawda jest to niewielka szansa, ale jednak daje cień nadziei.

To naprawdę wyjątkowa część powieści o natchnionym szermierzu oraz bezlitosnym zabójcy. Po raz kolejny przyjdzie mu stanąć twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem. Virion to spin-off jednej z najdoskonalszych polskich serii fantasy, która jest uwielbiana przez czytelników - “Achaja”. Andrzej Ziemiański po raz kolejny nie zawiódł.


Seria o Virionie

Andrzej Ziemiański postanowił porzucić swoją karierę naukową i zająć się pisaniem książek. Bardzo szybko zdobył zaufane grono czytelników. Ponad pół miliona Polaków czytało “Achaję” z wypiekami na twarzy. Nie da się ukryć, że cykl “Imperium Achai” jest doskonałą okazją do powrotu w bardzo znane uniwersum. Fani Andrzeja Ziemiańskiego oraz jego poprzednich tomów niecierpliwie czekają na każdą kolejną część przygód tytułowego Viriona. Zanim stał się on “Tym Virionem” naprawdę wiele się wydarzyło. Szermierz Natchniony trafił do sprzedaży w tym miesiącu.

Kolejny “Virion” jest konsekwentnie wydawany przynajmniej raz w roku. Serię rozpoczął tom "Virion. Wyrocznia" wydany w 2017 roku, potem w 2018 roku mogliśmy przeczytać książkę "Virion. Obława". Trzecia część, która ukazała się właśnie w maju 2019, opowiada o wydarzeniach, gdy główny bohater staje oko w oko z Horechem – starym Szermierzem Natchnionym. Wbrew pozorom, spotkanie to wcale nie zakończy się śmiercią, lecz rozpocznie nowy etap sławy bohatera.

To niezwykle wciągająca opowieść, która od samego dnia premiery zdobywa doskonałe recenzje. Wielu miłośników fantastyki czekało z utęsknieniem na moment, gdy znów będą mogli spotkać się ze swoim ulubionym bohaterem. Możemy mieć nadzieję, że autor długo nie pozwoli nam czekać na kolejny tom. Gdy wydaje się, że już nic nas nie zaskoczy, nagle otrzymujemy prawdziwą literacką perłę. Fani serii napisanych przez Ziemiańskiego będą zachwyceni! W zasadzie na próżno szukać kiepskich opinii. To autor kompletny, który umie idealnie poprowadzić akcję, wykreować bohaterów, zaskoczyć, zasmucić, uszczęśliwić. Jego książki mają wszystko to, co sprawia, że nie możemy doczekać się kolejnych części i jak najszybciej chcemy dowiedzieć się, co wydarzy się u naszych ulubionych książkowych bohaterów.