Swipe to the left

​Lady Gaga „Chromatica” – premiera najnowszego albumu!

​Lady Gaga „Chromatica” – premiera najnowszego albumu!
29 maja 2020

Lady Gaga „Chromatica” – premiera najnowszego albumu!

To już szósty album Lady Gagi! 29 maja do sprzedaży trafiła najnowsza, długo wyczekiwana przez fanów płyta „Chromatica”. Jakie utwory znajdziecie na płycie? Czym tym razem zaskoczy Lady Gaga?

Album „Chromatica” miał mieć premierę w kwietniu 2020, jednak fani artystki tym razem musieli uzbroić się w cierpliwość. Ze względu na obecnie panującą sytuację Lady Gada, zdecydowała się na wypuszczenie płyty dopiero pod koniec maja. Mimo to, pierwsze single mogliśmy usłyszeć już 28 lutego („Stupid Love”) i 15 maja („Rain on me”).

Wszyscy miłośnicy muzyki Lady Gagi będą zachwyceni niespodziankami przygotowanymi przez piosenkarkę. Na albumie znalazły się utwory, które powstały z gościnnym udziałem takich gwiazd jak Ariana Grande, Blackpink czy Elton John!

Do tej pory piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych: „The Fame”, „Born This Way”, „Artpop”, „Cheek to Cheek”, „Joanne”. Szósta płyta Lady Gagi jest powrotem do elektronicznych brzmień, które są utrzymane w stylistyce największych hitów lat 90. Sprawdźcie, jakie utwory pojawią się na „Chromatice”:

1. Chromatica I
2. Alice
3. Stupid Love
4. Rain On Me (with Ariana Grande)
5. Free Woman
6. Fun Tonight
7. Chromatica II
8. 911
9. Plastic Doll
10. Sour Candy (with Blackpink)
11. Enigma
12. Replay
13. Chromatica III
14. Sine From Above (with Elton John)
15. 1000 Doves
16. Babylon

POLECAMY