Swipe to the left

​Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel - Jakub Czarodziej

​Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel - Jakub Czarodziej
7 lutego 2019

Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel - Jakub Czarodziej

Jakub Łotecki, znany w sieci jako Jakub Czarodziej, wydał swoją debiutancką książkę. “Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel” przekonuje, że na pierwszym miejscu zawsze powinniśmy stawiać samych siebie. Na Facebooku śledzi Jakuba ponad ćwierć miliona ludzi. W czym tkwi jego sekret i za co pokochały go tłumy?


Kim jest Jakub Czarodziej?

Jakub Czarodziej to z wykształcenia psycholog i specjalista resocjalizacji. Sympatię ludzi zaskarbił sobie, udostępniając na Facebooku własne filmy oraz teksty, w których porusza istotne kwestie dotyczące każdego z nas. Jest bezkompromisowy, kontrowersyjny, ale wysoce skuteczny. Wykorzystuje niestandardowe metody pracy, by pomóc wielu osobom poradzić sobie z trudami codziennego życia.

Jakub Łotecki aranżuje niemal ekstremalne sytuacje, doprowadzając pacjentów do skrajnych emocji. Wszystko po to, by wyprowadzić ich ze strefy komfortu i pokazać, źródło problemu. Jak sam podkreśla, wyrwał się z piekła uzależnień, a teraz swoimi metodami chce się dzielić z ludźmi, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie.


Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel - recenzja

Książka Jakuba Czarodzieja ma jeden główny cel - pokazanie, że każdy z nas może zostać życiowym fighterem, a każdy problem da się rozwiązać. Plan coacha jest nad wyraz prosty - na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim siebie, dopiero później resztę świata. Jeśli my weźmiemy swoje życie we własne ręce, z pewnością naszą wewnętrzną zmianę odczują także osoby z naszego otoczenia. Droga do sukcesu wcale nie musi być trudna, wymaga jednak zaangażowania. I o to zaangażowanie powinniśmy walczyć.

Poradnik pokazuje skuteczną drogę do bycia nie tylko silniejszym, ale także pewniejszym siebie. To wskazówki, jak pozbyć się uciążliwych nawyków, które od lat są przeszkodą na drodze do realizowania najskrytszych planów. Każdy może mieć życie, jakiego pragnie, wystarczy mieć odwagę, by powiedzieć światu, że jesteśmy gotowi na wyzwania. Jakub Czarodziej podkreśla, że wyłącznie my sami jesteśmy osobami, które mogą sobie udowodnić, że mogą być szczęśliwe.

Porażki są naturalne, jednak ważne, by umieć stanąć przed lustrem z podniesioną głową, wyciągnąć wnioski i czerpać siłę do dalszego działania. Jakub Łotecki daje sprawdzony przepis na zmianę życia na lepsze, pytanie, czy będziemy mieć odwagę, by spróbować.


Czy warto przeczytać książkę “Magia zmiany”?

“Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel” to poradnik psychologiczny. Nie trzeba jednak posiadać naukowej wiedzy, by zrozumieć jego przesłanie i wyciągnąć z kart książki najważniejsze informacje dla siebie. To lektura dla każdego, kto potrzebuje motywacji do zmian. Czytając ją, mamy wrażenie, jakbyśmy słuchali rad najlepszego przyjaciela. Bywa czasami brutalnie szczerze, jednak o to właśnie chodzi.

Jakub Czarodziej bez wątpienia czaruje, zapewniając, że droga do sukcesu nie jest tak wyboista, jak mogłoby się wydawać. Zmiany zaczynamy od siebie. Książkę będzie można kupić już od 30 stycznia 2019 roku. Początek roku to idealny moment na to, by wziąć życie w swoje ręce i zmienić je na lepsze. Być może ta pozycja będzie skutecznym motywatorem.

Poradnik spodoba się nie tylko fanom Jakuba Łoteckiego, którzy od lat śledzą go w mediach społecznościowych. To człowiek, który jest doskonałym obserwatorem i wyciąga trafne wnioski, dlatego warto przeczytać jego spostrzeżenia, które otworzą nam oczy na wiele spraw codziennego życia.