Swipe to the left

Pięć najlepszych książek do nauki języka rosyjskiego

Pięć najlepszych książek do nauki języka rosyjskiego
30 sierpnia 2019

Od podstaw – podręcznik do nauki języka rosyjskiego w szkole podstawowej

Przygodę z językiem rosyjskim warto rozpocząć od Iz pierwszych ust. Język rosyjski. Poziom podstawowy . Podręcznik do języka rosyjskiego autorstwa Andrzeja Machnacza to interesująca propozycja dla stawiających pierwsze kroki w nauce języka naszych wschodnich sąsiadów. Książka do nauki rosyjskiego podzielona jest na 32 rozdziały. Znajdziemy tu gramatykę, czytanki, ćwiczenia i dialogi nagrane na płycie CD. Ponadto w książce znajdziemy dodatkowe rozdziały, które zbierają i porządkują poznane wcześniej słownictwo. Książka do rosyjskiego zwraca uwagę atrakcyjną szatą graficzną, która zapewne uatrakcyjni proces nauki tego języka.

Książka do nauki rosyjskiego dla oczekujących szybkich efektów

Szybko, skutecznie i szablonowo – takie są nasze oczekiwania podczas zgłębiania tajników nowego języka. Idealną propozycją będzie książka Rosyjski dla bystrzaków . Książka napisana w bardzo przystępny sposób. Idealnie spełnia oczekiwania osoby początkującej. Wydawca zapewnia szybkie efekty przyswajania tego języka. Proces dydaktyczny umilą nam gry i ponad 30 dialogów, które utrwalą lekcje z książki. Profesjonalni lektorzy i praktyczna formuła – to atuty tego podręcznika.

Książka do rosyjskiego dla chcących rozmawiać

Coraz częściej książki i podręczniki do nauki języka rosyjskiego skupiają się nie na gramatyce, ale na przygotowaniu do rozmowy. Zasadę tę spełnia książka Język rosyjski. Rozmawiaj na każdy temat . Konwersacja to jej podstawa. Podręcznik zawiera najczęściej wypowiadane zdania o rodzinie, uczuciach, sprawach codziennych, odżywianiu, miejscu zamieszkania, o sporcie i samochodach oraz innych zainteresowaniach. Kursant dzięki tym schematom może budować własne wypowiedzi. Zestawienie zdań w bloki sytuacyjne i w logiczny kontekst pozwala uczyć się rosyjskiego bardzo efektywnie. Dodatkowo możemy pobrać bezpłatnie z Internetu pliki w formacie mp3, które ułatwią naukę.

Podręcznik do rosyjskiego – liceum. Rosyjski raz a dobrze

Jak poruszać się w obszarach biznesowych, rynku pracy czy w Internecie z wykorzystaniem języka rosyjskiego? Na te pytanie pozwoli nam znaleźć odpowiedź podręcznik. Autorzy stawiają nacisk na rozumienie treści ze słuchu i codzienną komunikację. Książka zawiera także 3 płyty CD z nagraniami oraz kursem online.

Podręcznik do rosyjskiego dla biznesmenów

Jak prowadzić biznes w języku rosyjskim dowiemy się z książki Biznesmeni mówią po rosyjsku . Jest to podręcznik polecany osobom znającym podstawy języka, a jedynie chcącym skupić się na poznaniu jego biznesowej odmiany. W podręczniki pojawia się 10 sytuacji tematycznych, które ćwiczą język ogólny i firmowy. Zostały opracowane według schematu 3 kroków: wprowadzenia i utrwalenia nowego słownictwa, mikrotrendów tematycznych oraz komunikacji językowej, która zachęca do ćwiczenia formułowania własnych wypowiedzi. Świetna propozycja dla chętnych do wkroczenia na rosyjski rynek pracy.

Z dobrze dobranym podręcznikiem do nauki języka, jego zgłębianie będzie proste i przyjemne. Wystarczy motywacja i konsekwencja, a postępy będą szybko zauważalne.