Swipe to the left

Polecane książki dla pierwszoklasisty szkoły podstawowej

Polecane książki dla pierwszoklasisty szkoły podstawowej
29 sierpnia 2017

Jestem uczniem. Zeszyt 1. Ćwiczenia. Klasa 1 – Anna Wiśniewska

To zestaw ćwiczeń skorelowany z „Naszym elementarzem” Ministerstwa Edukacji Narodowej, rekomendowany do użytku szkolnego. Bardzo prawdopodobne, że nauczyciel Twojego dziecka poprosi Was o przynoszenie go ze sobą na lekcje. Nawet jeśli nie – warto skorzystać z tej pomocy naukowej. Ćwiczenie czyni mistrza – a zadań utrwalających przyswajaną wiedzę i zdobywane umiejętności jest tu pod dostatkiem!

Kolorowanka – opracowanie zbiorowe

Jesienne miesiące często bywają deszczowe – a jak wiadomo nie od dziś, w czasie deszczu dzieci się nudzą… Wydana w serii Kolekcja indywidualnego rozwoju kreatywna kolorowanka to świetna propozycja na taką okazję. Opracowana z dużą dbałością o detale książeczka pomaga kształcić zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową.

Dyktanda z humorem dla klasy 1. Szkoła podstawowa – opracowanie zbiorowe

Kto nie opanował zasad ortografii, ten nie może mówić, że zna język polski. Nic więc dziwnego, że od pokoleń jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń proponowanych dzieciom na różnych etapach edukacji są dyktanda. Te zebrane w tej małej książeczce dostosowane są do poziomu pierwszoklasistów i okraszone sporą dawką humoru. Bo kto powiedział, że nauka ma być nudna?

Logico Piccolo. Sposoby liczenia. Liczby w zakresie 100. Tabliczka mnożenia i dzielenia – opracowanie zbiorowe

Do życia trzeba podchodzić kompleksowo – podobnie powinno być z edukacją. Wiedzą o tym twórcy kreatywnej publikacji Logico, którzy nie ograniczają się tylko do nauczania matematycznych działań. Chcą, by w tym samym czasie dziecko uczyło się ciągle czegoś nowego o otaczającym je świecie – dlatego też książeczkę opracowano tak, by wprowadzała dzieci w świat roślin i zwierząt czy zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W skład zestawu wchodzi też plastikowa tabliczka z kolorowymi guziczkami.