Swipe to the left

TOP 3 - książki od Proby Kristen

TOP 3 - książki od Proby Kristen
22 czerwca 2018

TOP 3 - książki od Proby Kristen

Kristen Proby zarabiała na życie jako terapeutka, lekarka, rejestratorka w izbie przyjęć i profesjonalny fotograf, jednak to, co fascynowało ją od zawsze, to pisanie powieści. Na swoim koncie ma kilkanaście książek, w których historie miłosne przeplatają się z erotyką, a silne kobiety pragną być zdobywane przez samców alfa. Które z pikantnych lektur warto przeczytać?

Literatura erotyczna - Smak Ciebie

“Smak Ciebie” to romantyczna powieść z pazurem, opowiadająca o pięknej właścicielce restauracji Pokusa - Mii Palazzo. Dla kobiety gotowanie oznacza coś więcej niż wyłącznie pracę. Długo pracowała nad stworzeniem w swojej restauracji wyjątkowego menu, które będzie składało się wyłącznie z pysznych, erotycznych dań. Wysiłek się opłacił - Pokusa została doceniona w prestiżowym programie kulinarnym, a serce, które Mia oddała całemu miejscu, zaczyna procentować.

Pewnego dnia w kuchni pojawia się Camden Sawyer, którego bohaterka może określić jako największą pomyłkę w swoim życiu. To nie tylko uznany na całym świecie kulinarny geniusz, ale także osoba, do której Mia czuła niegdyś chemię. Camden nie odpuści sobie wyjazdu do Portland, gdzie - wraz z Mią - stanie do rozgrywki przed kamerami nowego programu telewizyjnego.

Czy mężczyzna przekona Mię, że chemia może wyjść poza granice kuchni i stać się oszałamiająca także w sypialni? Czy będą umieli przyznać przed sobą, że nigdy nie zapomnieli o uczuciu, które ich łączyło? Tym razem przyjdzie im grać o naprawdę wysoką stawkę…

Najpiękniejsza - książka Proby Kristen

“Najpiękniejsza” jest kolejną erotyczną powieścią o współwłaścicielce restauracji Pokusa. Tym razem poznamy nieziemsko piękną Riley Gibson. Kobieta jest podekscytowana - modna restauracja, którą prowadzi, będzie pokazywana na telewizyjnym kanale kulinarnym. Wszystko zaczyna się układać tak, jak sobie wymarzyła.

Entuzjazmu Riley nie podzielają jej przyjaciółki. Obawiają się, że stała obecność ekipy telewizyjnej w Pokusie, wywróci życie restauracji do góry nogami. Gibson wie jednak, że taka okazja nie zdarza się często i to dla niej ogromna szansa. Nie zamierza jej przepuścić, zwłaszcza, że producentem programu ma być Trevor Cooper.

Mężczyzna zafascynował Riley Gibson już od pierwszego spotkania. Choć nie wypadło ono najlepiej, kobieta nie może przestać o nim myśleć nawet na sekundę. Uczucie pożądania jest ogromne, jednak czy Riley odważy się na coś więcej?

Trevor Cooper ma jeden cel - przekonać Riley, by zgodziła się na zrealizowanie cyklu programów z Pokusą w roli głównej. Wchodząc do jej gabinetu, zapomina jednak o tym, po co właściwie się w nim zjawił. Nie spodziewał się, że kobieta, która jest profesjonalną specjalistką od PR, może być aż tak seksowna, piękna i zabawna…

Mężczyzna ma w życiu jednak zasadę, by nie łączyć pracy z miłością. Riley właśnie ustaliła sobie nową, głoszącą, że kończy z niewłaściwymi facetami. Czy zdołają oprzeć się chemii? Czy przeżyją razem coś więcej niż wyłącznie sukces zawodowy?

Upojenie - książka romantyczna

Kristen Proby kolejny raz rozbudza fantazje czytelników. “Upojenie” to następna smakowita, erotyczna historia o pięknych właścicielkach restauracji Pokusa. Bohaterką powieści jest Katrina Meyers - znawczyni win i niezwykle rzeczowa, stanowcza kobieta. W swoim życiu nie boi się niczego - poza lataniem samolotem.

Pewnego dnia kobieta zmuszona jest wsiąść do latającej maszyny. Jak na złość, przez całą podróż, samolotem wstrząsają turbulencje. Katrina, mając poczucie zagrożenia, postanawia się ratować, wtulając się w przystojnego pasażera znajdującego się na siedzeniu obok. Jest nim Ryan MacKenzie.

Mężczyzna nie może przestać myśleć o pięknej, seksownej nieznajomej poznanej w samolocie. Gdy ufnie się do niego przytuliła, w Ryanie zrodziło się uczucie. Jako właściciel znanej firmy winiarskiej, MacKenzie nie podejrzewał sam siebie o tak silne uczucie. Miał wrażenie, że twardo stąpa po ziemi. Do czasu…

Ryan przychodzi do Pokusy. Pożądanie jest jeszcze silniejsze. Choć obydwoje są zadeklarowanymi singlami i nie zamierzają tego zmieniać, nie mogą już dłużej zaprzeczać, że łączy ich o wiele więcej niż namiętny seks.