Swipe to the left

​Topowe premiery pierwszej połowy lipca 2018

​Topowe premiery pierwszej połowy lipca 2018
6 lipca 2018

Topowe premiery pierwszej połowy lipca

Pierwsza połowa lipca zapowiada się bardzo obiecująco, jeśli chodzi o książki. Wśród topowych pozycji nie zabraknie poradników, powieści i kryminałów, na które czytelnicy czekają już od dawna. Należy pamiętać, że to jedynie wycinek tego, co w nadchodzącym miesiącu będzie miało swoją premierę. Warto śledzić nowości na bieżąco - kto wie, może wśród nich znajdziecie swoją książkę roku 2018?


Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie - Beata Abramczyk

Wśród bestsellerów lipca warto wyróżnić książkę autorstwa Beaty Abramczyk o tytule “Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie”. Wiele osób mających problemy z tarczycą, czekało na pozycję, która kompleksowo objaśni, na czym polega ta choroba i czy - wbrew powszechnym opiniom - da się ją wyleczyć.

Autorka przekonuje, że choć wyjście ze swojej strefy komfortu, walka o siebie i rozwój nie są łatwe, warto się odważyć i spróbować. Będzie to od nas wymagało sporej dawki energii i pokory, ale na końcu drogi czeka na nas harmonia ciała i duszy.

Książka o Hashimoto opowiada o podróży życia związanej ze zdrowiem. Beata Abramczyk dzieli się swoimi doświadczeniami oraz tym, z czym przyszło jej się zmagać. Przekazuje swoim czytelnikom całą wiedzę dotyczącą choroby Hashimoto, pokazuje jak uzdrowić duszę i ciało oraz w jaki sposób zmieniło się jej życie.

Abramczyk w swoim dziele o Hashimoto wyjaśnia, że każdy z nas jest reżyserem własnego życia i to od nas zależy, jak się ono potoczy. Choroba jest wyłącznie przystankiem, który ma nauczyć nas pokory i pokochania siebie. Książkę będzie można kupić już od 4-go lipca.

hashimoto droga do uzdrowienia siebie


Instrukcja obsługi lasu - Peter Wohlleben

Peter Wohlleben stworzył wyjątkowy poradnik, który pomoże czytelnikowi lepiej poznać las. “Instrukcja obsługi lasu” to książka napisana z perspektywy człowieka, który kocha swoją pracę leśnika, a las traktuje jako swoje biuro, z którym trudno mu się rozstać. Autor już wcześniej dał się poznać jako znakomity pisarz, gdy zostało wydane jego dzieło “Sekretne życie drzew”, nagrodzone tytułem Książki Roku 2016. Dzięki niej, czytelnicy uwierzyli w to, że drzewa mają swoje życie. Czy książka “Instrukcja obsługi lasu” także stanie się bestsellerem?

Czerpiąc ze swojego doświadczenia, Wohlleben stworzył znakomity przewodnik, z którego dowiemy się m.in. czego nie wolno robić w lesie, by nie straszyć zwierząt, jak uniknąć kleszczy i komarów, na co zwrócić uwagę podczas leśnych wędrówek, w jaki sposób znaleźć miejsca do obserwacji przyrody i - przede wszystkim - jak zachowywać się w lesie, by nie być intruzem.

“Instrukcja obsługi lasu” to nietuzinkowa książka. Wohlleben Peter las traktuje jak swój drugi dom i trudno znaleźć bardziej odpowiednią osobę do tego, by przekonała nas, że warto co jakiś czas wybrać się na leśne spacery i odkrywanie przyrody. Pozycję będzie można kupić już od 4-go lipca.

instrukcja obslugi lasu


Rywalka - Sandie Jones

4-go lipca swoją premierę będzie miała także książka pt. “Rywalka” autorstwa Sandie Jones - niezależnej dziennikarki mieszkającej w Londynie. To niezwykle przyjemna lektura z ciekawą, wciągającą fabułą. Opowiada historię dwóch kobiet kochających jednego mężczyznę. Nie chodzi jednak o rywalizację o jego względy. Jedna to miłość matki, druga to miłość przyszłej żony.

O czym opowiada “Rywalka” Jones Sandie? Pammie - matka Adama - jest zaborczą rodzicielką, która nie żywi sympatii do ukochanej swojego syna. Z każdym dniem niechęć narasta, staje się nie do zniesienia. Pammie wtrąca się w życie przyszłych małżonków, robiąc wszystko, by nie doszło do ślubu.

Złośliwa matka, pod pretekstem choroby, wprowadza się do Adama i jego wybranki - Emily, stopniowo zmieniając ich życie w prawdziwy koszmar. Adam jednak tego nie zauważa i coraz bardziej oddala się od przyszłej żony, stając zawsze po stronie matki. Pewnego dnia Emily odkrywa, że to właśnie Pammie znalazła ciało poprzedniej narzeczonej syna, zmarłej w tajemniczych okolicznościach. Przyszła małżonka Adama uświadamia sobie, że grozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo.

Kryminał “Rywalka” to jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości lipca. Książka Jones Sandie pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji, które zaskakują i szokują czytelnika. Pozycja przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom fabuły trzymającej w napięciu.

rywalka