Swipe to the left

Wybitny erotyk z domieszką sensacji

Wybitny erotyk z domieszką sensacji
20 maja 2019

Wybitny erotyk z domieszką sensacji

Pojawiła się nowa propozycja dla osób, które cenią sobie pikantne opowieści z nutą sensacji. “Śmiały podryw. Tatuaże. Tom 3” to kolejna część cyklu Second Circle Tattoos autorstwa Scarlett Cole. Poznajemy obcesowego, a zarazem bezczelnego Dreda Zandera, który na pozór wydaje się być mężczyzną, którego Pixie powinna unikać za wszelką cenę. Dziewczyna porzuca swoją przeszłość i tożsamość, by zbudować zupełnie od nowa swoje życie. Chce, aby było ono przede wszystkim bezpieczne i spokojne. To dlatego osoba taka, jak Dred zupełnie nie pasuje do nowego szablonu życia. Mężczyzna ma jednak na ten temat inne zdanie. Fioletowe włosy, brązowe oczy Pixie oraz jej ciekawy egzotyczny tatuaż nie dają mu spokoju. Chce ją za wszelką cenę zdobyć i przekonać, że ich wspólna przyszłość ma sens.


O czym jest “Śmiały podryw” Scarlett Cole?

To trzecia część serii doskonale przyjętego cyklu Second Circle Tattoos. Co istotne, historia jest kompletna, dlatego nie musimy znać poprzednich tomów, by sięgnąć po tę powieść. Główną bohaterką jest Pixie. Dziewczyna pracuje w Second Circle jako pani menadżer. Wszystko zawdzięcza dwóm zdolnym tatuażystom. To właśnie oni przed laty pomogli jej stanąć na nogi. Pixie stale ucieka przed przeszłością, dlatego nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłaby być w jakimkolwiek związku. Wszystko się zmienia, gdy na horyzoncie pojawia się Dres - gwiazda rocka, nieposkromiona dusza, posiada mnóstwo tatuaży i jeszcze więcej uroku osobistego. Wydaje się, że wszystko powoli się układa, jednak przeszłość w końcu dopada Pixie i Dreda. Wszystko dodatkowo komplikuje blask fleszy.

Książka została napisana w trzeciej osobie czasu przeszłego. To dlatego czytelnik ma stopniowy wgląd w akcję. Możemy poznać ją zarówno z punktu widzenia Pixie, jak i męskiego Dreda. Nie da się ukryć, że oboje mieli bardzo trudne dzieciństwo, więc nie ma się czemu dziwić, że boją się tego, co przyniesie los. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna znajdowali się w trudnych sytuacjach, które na pierwszy rzut oka wydawały się bez wyjścia. Ich droga ku lepszemu życiu jest naprawdę motywująca. Jednocześnie stanowi bardzo dobre tło dla całej historii. Ciekawie zostały również skonstruowane postacie drugoplanowe, np. panowie z salonu tatuażu.


Pokrzepiająca historia miłosna

To, co jest ogromnym atutem książki, to fakt, że historia Pixie i Dreda nie jest przesłodzona. Nie mamy tutaj do czynienia z typowym love story, dlatego fabuła nie jest przewidywalna. Oboje popełniają błędy, w końcu są tylko ludźmi. To dodaje im autentyczności. Mamy tutaj wewnętrzne rozterki, dawkę zagrożeń, posmak doskonałej akcji. Rozdziały czyta się bardzo szybko. Są także sceny zbliżeń, jednak nie są one ordynarne. Mają one także swoje drugie znaczenie, które warto poznać.

Samo zakończenie również nie rozczarowuje. To idealny wybór dla fanów romantycznych, oryginalnych historii ze szczyptą smutku i radości. Można powiedzieć, że jest to erotyk z nutą sensacji, który okazał się bardzo udany. Muzyka rockowa, namiętność w tle z pewnością są ciekawym pomysłem na wciągającą fabułę. Dodatkowo wątek postaci, które mimo trudnego dzieciństwa próbują odnaleźć się w dorosłym życiu. Pixie i Dred małymi krokami zbliżają się do siebie. Choć do pełni szczęścia jeszcze długa droga, nieustannie próbują. Przeszłość może powrócić ze zdwojoną siłą, ale najważniejsze jest to, że umiemy się z nią zmierzyć. Historię czyta się z wielkim zainteresowaniem, dlatego bez wątpienia warto po nią sięgnąć. Z pewnością nie będziemy rozczarowani.