Swipe to the left

Zacznij dbać o formę już teraz

Zacznij dbać o formę już teraz
25 lutego 2018

Jeżeli chcesz zadbać o swoją formę, to bardzo serdecznie zapraszamy do lektury krótkich opisów i recenzji kilku książek na temat właśnie dbania o siebie. Najważniejsze jest to, aby najzwyczajniej w świecie chcieć zadbać o siebie. Bez motywacji, bez silnego postanowienia, będzie bardzo ciężko. Jednocześnie ciężko nie zwrócić swojej uwagi na to, że jakby nie patrzeć bardzo istotna jest wiedza. Gdy wiemy jak zacząć ćwiczyć, gdy wiemy co zrobić, aby dbanie o siebie wychodziło nam naprawdę dobrze, to właśnie wiedza pozyskiwana z dobrych książek jest czymś na wagę złota. Trzy książki, które zaraz zostaną przytoczone, są naprawdę godne bardzo dużego zainteresowania!

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny. Świetny poradnik, szczególnie dla par. Do tej pory Ewa Chodakowska swoje porady kierowała przede wszystkim do polskich kobiet. Na całe szczęście przypomniała sobie również o facetach - wspaniale, bo Ewa Chodakowska to jedna z największych specjalistek od odchudzania i zdrowego stylu życia w Polsce. Stworzyła - razem z Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim, prawdziwe kompendium wiedzy treningowej, które przyda się wszystkim, niezależnie od płci. Czas najwyższy skończyć z myśleniem, iż Chodakowska dba tylko o polskie kobiety! Ona również dba o polskich mężczyzn.

Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness. Wspaniała książka, dzięki której wspaniała sylwetka do lata nie jest czymś o czym można tylko sobie pomarzyć. Każda kobieta, która do tej pory zapominała o tym, jak bardzo ważne jest dbanie o siebie, albo po prostu nie do końca dbała o siebie, niedostatecznie, jak najbardziej powinna sięgnąć po tę pozycję. Mówimy w tym momencie o przewodniku fitness, który jest rozpisany na dwanaście miesięcy. Dwanaście planów treningowych oraz kontroli wyników, tyleż same zestawów ćwiczeń - na każdą partię ciała.

Tlenowa przewaga. Trenuj efektywnie, popraw wydolność, wzmocnij zdrowie. W skrócie - dzięki tej książce można dowiedzieć się tego, jak powinniśmy wdychać powietrze. Świadome oddychanie sprawia, iż możemy utrzymać odpowiednie stężenie dwutlenku węgla we krwi. Jeśli chcesz wspiąć się na szczyt swoich sportowych możliwości, pragniesz poprawić poziom energii i zdolność koncentracji, szukasz sposobów na osiągnięcie idealnej masy ciała i jednocześnie stłumienie apetytu w naturalny sposób, powinieneś sięgnąć właśnie po tę książkę. Bardzo często nie doceniamy znaczenia odpowiedniego oddychania, a jak widać, jest to coś naprawdę ważnego. Warto opanować tę sztukę, nie jest to zresztą takie skomplikowane.

Miejmy nadzieję, iż każdy wybierze sobie jedną z tych książek, przeczyta ją - a może wszystkie, a potem będzie sukcesywnie wcielał wszystko w życiu. Na początku to faktycznie może wydawać się czymś bardzo skomplikowanym, z czymś co jest bardzo ciężkie do ogarnięcia, ale na całe szczęście wcale nie jest tak źle. Najważniejsze jest właśnie odpowiednie podejście. Oraz odpowiednia wiedza. Co dzięki tym książkom nie jest czymś problematycznym. Chyba każdy się zgodzi.