Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Swipe to the left

Zawiałow, Igo, Król – Męskie Granie 2020, nowy singiel już jest!

Zawiałow, Igo, Król – Męskie Granie 2020, nowy singiel już jest!
2 lipca 2020

Zawiałow, Igo, Król – Męskie Granie 2020, nowy singiel już jest!

Już wczoraj wieczorem mogliśmy wysłuchać najnowszego singla Męskiego Grania! W klipie „Świt” promującym Męskie Granie 2020 wystąpili i zaśpiewali: Daria Zawiałow, Igor Walaszek oraz Błażej Król. Jak w tym roku będzie wyglądało Męskie Granie? Jakich artystów będzie można usłyszeć w ramach tegorocznego festiwalu?

Ze względu na epidemię nie odbędzie się trasa koncertowa Męskiego Grania 2020. Jednak organizatorzy nie pozostawili swoich fanów bez niespodzianek. W internetowym Studiu Ż wszyscy miłośnicy Męskiego Grania mogli nie tylko wysłuchać rozmów z artystami, ale także powspominać koncerty z poprzednich edycji.

Wczoraj udostępniono najnowszy singiel Męskiego Grania i ku uciesze fanów przekazano informacje o zaplanowanym na 8 sierpnia koncercie, który będzie można obejrzeć online. W sierpniu wystąpią główne gwiazdy, czyli Zawiałow, Igo i Król w towarzystwie między innymi: Piotra „Rubensa” Rubika, Kasi Piszek czy Jakuba Wojtasa.

Zawiałow

Daria Zawiałow do tej pory wydała dwie płyty „A kysz” i „Helsinki”. Obydwie osiągnęły status platynowej płyty. Wśród jej utworów pojawiły się takie hity jak „Malinowy Chruśniak”, „Jeszcze w zielone gramy” (cover piosenki Wojciecha Młynarskiego”) czy „Nie dobiję się do Ciebie”. Daria Zawiałow na scenie Męskiego Grania wystąpi nie po raz pierwszy!

Igo

Igor Walaszek jest wokalistą zespołu Clock Machine, który do tej pory wydał albumy „Love”, „Prognozy”. W 2015 roku razem z Kubą Traczem rozpoczął pracę nad projektem Bass Astral x Igo, z którym muzycy wystąpili na Męskim Graniu 2018. Rok później Igo był jednym z głównych członków Męskiego Grania 2019.

Król

Błażej Król występował z zespołem Kawałek Kulki, a także w duecie UL/KR z Maurycym Kiebzakiem-Górskim. W 2014 roku wydał pierwszy solowy album „Nielot”. Muzyk otrzymał Paszport Polityki 2019 w kategorii muzyka popularna. Najnowszy album Króla to „Nieumiarkowania”, na którym znajdziemy takie znane kawałki jak „Głodne dusze” czy „Te smaki i zapachy”.

POLECAMY