Czas Komedy + CD

(książka + CD)
Czas Komedy + CD (książka + CD, książki)
Liczba stron: 160
Wydawca: Oficyna Wydawnicza G&P
Oprawa: twarda

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Dwaj wybitni ludzie jazzu: fotografik Marek A. Karewicz oraz publicysta Dionizy Piątkowski przygotowali książkę-album, który jest szczególną impresją oraz biografią jednego z najwybitniejszych, polskich artystów – Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. Osadzona w realiach lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, opowiedziana przez najbliższych Komedy (matkę, siostrę, kolegów ze studiów, muzyków, ludzi „katakumbowego” okresu polskiego jazzu) ukazuje niezwykły fenomen muzyki, kariery oraz osobowości Komedy. D.Piątkowski dotarł do informacji oraz materiałów, które „Czas Komedy” uwiarygadniają i ukazują  „czas” Krzysztofa Trzcińskiego, jako ważny etap kreacji całej polskiej szkoły nowoczesnego jazzu.

Niezwykły album dopełniają-wcześniej nie publikowane fotografie Marka Karewicza, nestora fotografików jazzu, który przepięknie udokumentował swoje spotkania z Komedą , jego muzyką i zespołem w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

Dopełnieniem albumu jest płyta CD, z unikatowymi nagraniami Sextetu Komedy zrealizowanymi w studio Polskiego Radia w Poznaniu w latach 1956-57.

Dodatkowe informacje

Autor Karewicz Marek, Piątkowski Dionizy
Nazwa Czas Komedy + CD
Liczba stron 160
Data premiery 20-11-2013
Wydawca Oficyna Wydawnicza G&P
Oprawa twarda
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor In Rock Music Press
Język oryginału polski
Rok wydania 2013
Forma książka + CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Czas Komedy + CD

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: