Dyktanda dla klasy 2

(okładka miękka)
Dyktanda dla klasy 2 (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 32
Data premiery: 29-06-2016
Wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
8,50 zł
Special Price 6,49 zł
- +
LUB

Opis

Przeżyj niezwykłą przygodę z ortografią!
Dyktanda dla klas I-III to kontynuacja serii edukacyjnej pozwalająca na ćwiczenie i utrwalanie zasad ortografii. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom dzieci mogą się dobrze bawić i jednocześnie uczyć.
Wszystkie zadania zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową! Książki stanowią doskonałe uzupełnienie nauki w pierwszych klasach szkoły podstawowej!

Dodatkowe informacje

Autor Orowiecka Iwona
Nazwa Dyktanda dla klasy 2
Liczba stron 32
Data premiery 29-06-2016
Wydawca Wydawnictwo Zielona Sowa
Seria Główka pracuje
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo Zielona Sowa
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Dyktanda dla klasy 2

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Iwona Orowiecka to polska nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Autorka znanej serii „Główka pracuje”, która ukazała się za sprawą wydawnictwa Zielona Sowa. Orowiecka publikuje książki i zeszyty ćwiczeń, przeznaczone dla przedszkolaków oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Są one zgodne z aktualną podstawą programową, dlatego mogą być wykorzystywane przez nauczycieli, a także służyć dzieciom do samodzielnej nauki w domu. Pozwolą im uzupełnić oraz utrwalić zdobytą dotychczas wiedzę. Pomoce dydaktyczne autorstwa Iwony Orowieckiej pomagają najmłodszym w opanowaniu podstawowych umiejętności szkolnych, takich jak liczenie, bezbłędne pisanie oraz czytanie. Sprzyjają także poznawaniu nowego słownictwa, uczą logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci dzięki korzystaniu z nich mogą również lepiej poznać otaczający je świat – na przykład państwa, kontynenty, rzeki, jeziora, morza, gatunki zwierząt i roślin czy pasma górskie. Dowiedzą się poza tym w jaki sposób dbać o środowisko oraz jak bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Iwona Orowiecka proponuje najmłodszym pięknie zilustrowane książeczki, w których znajdą naklejki, kolorowanki, propozycje gier, a także liczne zgadywanki, łamigłówki i zadania do wykonania. Mogą uczyć się poprzez zabawę, dzięki czemu szybciej i skuteczniej przyswajają wiedzę. Zyskują możliwość zweryfikowania stopnia jej opanowania, gdyż poszczególne sekcje kończą się podsumowaniem sprawdzającym wiedzę. Do przykładowych pozycji autorki zaliczają się takie tytuły jak m.in.: „Dbam o środowisko”, „Ładnie piszę”, „Zabawy z ortografią” czy „Matematyczne łamigłówki”.