Dyktanda z przysłowiami do klasy 3. Szkoła podstawowa

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 32
Data premiery: 06-09-2012
Wydawca: Wydawnictwo GREG

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

3,49 zł
- +
LUB

Opis

Pisownia języka polskiego jest skomplikowana i trudno zapamiętać wszystkie zasady i wyjątki. Dlatego najpopularniejszą metodą na sprawdzenie znajomości pisowni, ale też na naukę ortografii, jest pisanie dyktand.

"Dyktanda z przysłowiami" wydawnictwa Greg sprawiają, że ta niezbyt lubiana forma nauki staje się czystą zabawą. Dzieje się tak dzięki przezabawnym tekstom, które dodatkowo w humorystyczny sposób wyjaśniają najciekawsze przysłowia, oraz kolorowym, śmiesznym rysunkom. Nie bez znaczenia są też odpowiedni, dostosowany do poziomu dzieci w klasie 3, wybór trudnych słówek oraz długość tekstu. Układ dyktand - od najprostszego do najtrudniejszego - pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności.

Każde dyktando można sprawdzić, wykorzystując zamieszczony na końcu książki słowniczek. Prawdziwą gratką są natomiast krzyżówki dodane do każdego tekstu! 


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kurdziel Marta
Nazwa Dyktanda z przysłowiami do klasy 3. Szkoła podstawowa
Liczba stron 32
Data premiery 06-09-2012
Wydawca Wydawnictwo GREG
Płeć chłopiec / dziewczynka
Seria Dyktanda z przysłowiami
Oprawa miękka
ean 9788375174021
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma książka
Przedział wiekowy 8-11 lat
Od ilu lat 8+

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Dyktanda z przysłowiami do klasy 3. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Marta Kurdziel to doświadczona polska nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, chemii, biologii oraz przyrody. Zatrudniona w Publicznej Szkole w Płokach. Autorka serii materiałów dydaktycznych dla najmłodszych uczniów, takich jak „Radosne dyktanda”, „Już liczymy! Raz, dwa, trzy...”, „Elementarz. Matematyka” czy „Dyktanda z przysłowiami”. Opublikowała ponadto książkę pt. „Czytanie ze zrozumieniem”. Marta Kurdziel poprzez swoje publikacje pomaga dzieciom zdobyć podstawowe umiejętności szkolne. Należą do nich pisanie, czytanie ze zrozumieniem, liczenie czy znajomość ortografii. Autorka dzięki swojemu pedagogicznemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu potrafi dostosować trudność poszczególnych zadań do możliwości percepcyjnych oraz intelektualnych dzieci. Poziom trudności stopniowo wzrasta, co sprzyja budowaniu prawidłowej samooceny dziecka oraz wpływa na wzrost jego motywacji. Marta Kurdziel poszczególne lekcje opiera na znanych wierszach i baśniach, a także różnych sytuacjach codziennego życia. Dzięki temu młody uczeń przekonuje się, że zdobywaną wiedzę może wykorzystać w praktyce. Nauka przestaje być dla niego żmudnym obowiązkiem, lecz staje się przyjemnością. Tym bardziej, że w książkach Marty Kurdziel znajduje się wiele kolorowych, humorystycznych ilustracji z wesołym przesłaniem, krzyżówki czy gry edukacyjne. Opowiadania autorki ukazują śmieszne sytuacje z życia dzieci, dorosłych czy zwierząt. Dziecko ma okazję uczyć się przez zabawę, co przekłada się na wzrost jego zaangażowania, a w efekcie większą efektywność nauczania. Szybko poznaje otaczający je świat, odkrywa w sobie nowe pasje, rozwija wyobraźnię, koncentrację, logiczne myślenie, spostrzegawczość, dokładność czy umiejętności przestrzenne. Marta Kurdziel do swoich publikacji dołącza również wskazówki metodyczne dla rodzica. Pozwalają one odkrywać problemy i trudności doświadczane przez dziecko w procesie nauczania, a następnie prawidłowo wspomagać swoją pociechę.