Elementarz XXI wieku. Matematyka. Część 3. Klasa 3. Szkoła podstawowa

(okładka miękka)
Elementarz XXI wieku. Matematyka. Część 3. Klasa 3. Szkoła podstawowa (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 75
Data premiery: 14-08-2014
Wydawca: Nowa Era

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
18,50 zł
Special Price 11,99 zł
- +
LUB

Opis

Im bliżej życia, tym więcej do odkrycia!

Zeszyty matematyczne łączą funkcję podręcznika i ćwiczeń. Materiał jest podzielony na kręgi i niezintegrowany tematycznie z pozostałymi edukacjami. A wszystko po to, aby nauka tego ważnego przedmiotu przebiegała sprawnie i umożliwiła dzieciom efektywne nabycie umiejętności niezbędnych na kolejnym etapie edukacji.

Matematyka dla trzecioklasistów to prawdziwa „matematyka bliżej życia”. Każdemu wprowadzonemu zagadnieniu towarzyszą ćwiczenia odnoszące się do tego, co jest dziecku bliskie i co może ono zaobserwować w swoim otoczeniu. Publikacja została wzbogacona o nowy element - „Potyczki matematyczne", czyli zadania rozwijające logiczne myślenie. W publikacji znajdują się też zadania nietypowe i celowo źle sformułowane („z wężem”), zadania „z sową” oraz dodatkowe zadania tekstowe (na końcu każdej części), a zgodnie z zasadą przyjętą w poprzednich klasach wyodrębniono graficznie zadania, które dziecko powinno rozwiązać w zeszycie w kratkę.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Bura Maria, Kwil Małgorzata, Bielenica Krystyna
Nazwa Elementarz XXI wieku. Matematyka. Część 3. Klasa 3. Szkoła podstawowa
Liczba stron 75
Data premiery 14-08-2014
Wydawca Nowa Era
Seria Elementarz XXI wieku
Oprawa miękka
ean 9788326715754
Numer wydania I
Język wydania polski
Numer dopuszczenia 404/6/2014
Język oryginału polski
Rok wydania 2014
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Elementarz XXI wieku. Matematyka. Część 3. Klasa 3. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Krystyna Bielenica to polska nauczycielka dyplomowana, specjalistka w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Podejmuje zatrudnienie w warszawskiej Szkole Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka. Autorka programów nauczania oraz materiałów edukacyjnych dla dzieci. Do jej przykładowych pozycji należą takie serie jak „Elementarz odkrywców”, „Nowe już w szkole”, „Liczę coraz lepiej” czy „Elementarz XXI wieku”. Krystyna Bielenica publikuje zarówno podręczniki, jak i zeszyty ćwiczeń. Książki autorstwa Krystyny Bielenicy pozwalają młodym uczniom zdobyć podstawową wiedzę z zakresu takich dziedzin jak matematyka, język polski czy przyroda. Praca z ich wykorzystaniem sprzyja kształtowaniu umiejętności logicznego myślenia, orientacji przestrzennej, koncentracji, pamięci, wytrwałości, spostrzegawczości oraz myślenia strategicznego. Krystyna Bielenica prezentuje poszczególne rozdziały i zadania w taki sposób, aby uczeń mógł stopniowo poznawać i doskonalić coraz trudniejsze zagadnienia. Autorka nowe treści prezentuje w prosty i zrozumiały sposób, krok po kroku. Pozytywną cechą jej książek jest spora różnorodność zadań. Pozwalają one rozwijać sprawność liczenia i rozumieć różne pojęcia. Sprzyjają także rozwijaniu samodzielnego myślenia, m.in. za sprawą rozwiązywania zadań tekstowych. Zostały one skonstruowane w ten sposób, aby to sam uczeń wybrał własną strategię ich rozwiązywania. Materiały Krystyny Bielenicy pozwalają zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi na bieżącą kontrolę postępów oraz utrwalanie przerobionych materiałów. Uczą również dzieci krytycznego myślenia, gdyż niektóre zadania zostały celowo sformułowane w zły, podchwytliwy sposób. Książki autorki posiadają atrakcyjną dla maluchów formę. Wyróżnia je kolorowa szata graficzna czy obecność edukacyjnych gier planszowych. Poza tym poszczególne zagadnienia matematyczne są odnoszone do zjawisk i obiektów, które uczeń może samodzielnie dostrzec w swoim najbliższym otoczeniu. Dzięki temu nauka staje się fascynującą przygodą, pozwalając odkrywać i lepiej rozumieć otaczający świat.