Fantastyka

Fantastyka – literatura dla tych, którzy nie lubią nudy.

Chciałbyś przenieść się do innego świata? Pełnego magicznych stworzeń i niestworzonych postaci? Nic prostszego! Wybierz się do wspaniałej krainy fantastyki. Przeniesiesz się tam za pomocą książek po brzegi wypełnionych tajemnicą i czarami. Najlepsze pozycje znajdziesz na livro.pl.

Fantastyka i literatura fantasy – powieści dla młodzieży i nie tylko.

Powieści fantastyka to świetny sposób na spędzanie czasu inaczej niż z nosem w telefonie czy przed komputerem. W tej kategorii znajdziesz kultowe zagraniczne i polskie książki. Największe bestsellery w zawsze atrakcyjnych cenach.

Fantastyka naukowa

W internetowej księgarni livro.pl mamy pozycje takich autorów jak Andrzej Ziemiański, Jacek Piekara, Magdalena Kozak czy Anety Jadowskiej. Jeżeli cenisz sobie klasykę gatunku, fantastyka naukowa powieści od Stanisława Lema również powinny trafić na Twoją półkę w domowej biblioteczce. Wśród zagranicznych pisarzy dominuje Stephen King, George R.R. Martin i Terry Pratchett. Za ich sprawą przenieś się do świata pełnego grozy, miłości, nadprzyrodzonych mocy i dziwnych zbiegów okoliczności. Daj się ponieść wyobraźni, a nie będziesz mógł oderwać się od książki. Możesz postawić na pojedyncze pozycje albo związać się z ulubionymi bohaterami na dłużej i postawić na serię. Powieści fantastyczne dla młodzieży to także sprawdzony sposób na prezent.

Zapraszamy na wycieczkę po odmętach wyobraźni autorów i bohaterów, których stworzyli. Literatura fantasy Cię nie przekonała? Zajrzyj do innych kategorii i wybierz coś dla siebie. Może spodoba Ci się literatura obyczajowa? Wybierz ulubiony gatunek na livro.pl