Footprints 6. Podręcznik + CD

(okładka miękka, książki)
Autor: Read Carol
Liczba stron: 96
Data premiery: 15-10-2014
Wydawca: Wydawnictwo Macmillan

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
41,90 zł
Special Price 40,49 zł
- +
LUB

Opis

Sześciopoziomowa seria Footprints przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6–12 lat. Bohaterowie kursu zabierają je w świat pełen magii i przygód, aby odnaleźć skarb ukryty po drugiej stronie tęczy (części 1 i 2) lub znaleźć rozwiązanie zagadki (poziomy 3 i 4). Następnie dzieci rozwijają zdobyte wcześniej sprawności językowe oraz umiejętność uczenia się wraz z bohaterami Footprints Club (poziomy 5 i 6). Interdyscyplinarne treści pojawiające się w każdej części kursu łączą nauczanie języka z wiedzą z innych przedmiotów. Kurs jest szczególnie polecany dla prywatnych szkół językowych oferujących intensywne zajęcia (4–5 godzin języka angielskiego tygodniowo) lub dla szkół dwujęzycznych.

Warto wiedzieć:

  • 36 gier interaktywnych na dołączonej do książki ucznia płycie CD-ROM pozwala na skuteczne utrwalanie materiału w angażujący dzieci sposób, w klasie lub w domu.
  • Dostępna oddzielnie płyta CD-ROM z materiałami do kopiowania zawiera dodatkowe ćwiczenia, listy słów, zadania egzaminacyjne oraz specjalne porady dla rodziców.
  • Kurs zapewnia harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych, zgodnie z wytycznymi CEF oraz kryteriami egzaminów Cambridge ESOL i Trinity YL Exams.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Read Carol
Nazwa Footprints 6. Podręcznik + CD
Liczba stron 96
Data premiery 15-10-2014
Wydawca Wydawnictwo Macmillan
Oprawa miękka
ean 9780230012455
Numer wydania I
Język wydania angielski
Język oryginału angielski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Footprints 6. Podręcznik + CD

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Carol Read to doświadczona nauczycielka języka angielskiego z przeszło 30-letnim stażem. Były prezydent Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego (IATEFL). Pracę dydaktyczną rozpoczęła w szkole British Institute, zlokalizowanej na terenie Caracas – stolicy Wenezueli. Podejmowała również zatrudnienie m.in. w British Council w Lizbonie, a także sprawowała funkcję asystenta naukowego w departamencie Amnesty International w Ameryce Łacińskiej. Prowadziła zajęcia dla dzieci w każdym wieku oraz osób dorosłych – na różnym poziomie nauczania. Jest także cenionym, międzynarodowym doradcą edukacyjnym oraz trenerem nauczycieli, których wyposaża w nowoczesny warsztat metodyczny. Do jej specjalności należy praca z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat oraz zarządzanie edukacją. Carol Read to autorka bestsellerowych kursów do nauczania języka angielskiego w klasach obcojęzycznych. Do najpopularniejszych z nich należą takie serie jak „Bugs Team”, „Tiger”, „Superworld” czy „Footprins”. Za swoją twórczość Read otrzymała prestiżowe nagrody, takie jak Extensive Reading Foundation Award, The British Council's ELTons czy The ESU Duke of Edinburgh. Autorka jest stałym prelegentem międzynarodowych konferencji i warsztatów w zakresie nauczania obcokrajowców języka angielskiego. Materiały edukacyjne autorstwa Carol Read są zaprojektowane w ten sposób, aby sprzyjać harmonijnemu rozwojowi wszystkich umiejętności językowych dzieci. Zabierają je w zaczarowany świat magii i pozwalają przeżyć niezapomnianą przygodę. Kursy te skupiają się także na wyposażaniu ucznia w wiedzę dotyczącą brytyjskiej kultury. Przekazują mu również wartości moralne i prospołeczne, uczą bezpiecznych zachowań oraz sprzyjają odnajdywaniu pasji. Carol Read zachęca najmłodszych do nauki poprzez zabawę – słuchanie muzyki, gry zespołowe i multimedialne, rozwiązywanie zagadek, a także czytanie zabawnych wierszyków i łamańców językowych. Dziecko rozwija się jednocześnie w innych obszarach – ćwiczy m.in. kreatywność, spostrzegawczość, wyobraźnię, dokładność i podzielność uwagi.