Główka pracuje, teścik rozwiązuje. Sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 3

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 80
Data premiery: 27-07-2014
Wydawca: Wydawnictwo Olimp Media

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
14,99 zł
Special Price 10,49 zł
- +
LUB

Opis

„Sprawdziany wiedzy i umiejętności szkolnych dla uczniów klas trzecich” mają na celu systematyczne badanie opanowanych przez nich umiejętności i przyswojonych wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. W ten sposób ukierunkują i przygotują do sprawdzianu na zakończenie pierwszego etapu edukacji szkolnej.

Przedmiotem monitorowania są umiejętności zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 r. wyszczególnione w Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych.

Tematyka sprawdzianów została dopasowana do pór roku, zjawisk zachodzących w przyrodzie, świąt - jest bliska i przyjazna dziecku. Każdy test zawiera szczegółowy plan sprawdzanych umiejętności i nabytych wiadomości, kartę samooceny ucznia, miejsce na ocenę i komentarz nauczyciela oraz szczegółową instrukcję do sprawdzania i  oceny.

Opracowane sprawdziany mają być pomocą i inspiracją dla nauczycieli. Sposób oceniania jest propozycją, a każdy nauczyciel powinien dostosować go do wewnątrzszkolnego systemu oceniania obowiązującego w danej placówce.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kozikowska Monika
Nazwa Główka pracuje, teścik rozwiązuje. Sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 3
Liczba stron 80
Data premiery 27-07-2014
Wydawca Wydawnictwo Olimp Media
Oprawa miękka
ean 9788393240562
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Główka pracuje, teścik rozwiązuje. Sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 3

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Monika Kozikowska to polska nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Pracownik Szkoły Podstawowej nr 1 im. papieża Jana Pawła II w Łapach oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. Autorka licznych materiałów edukacyjnych dla dzieci klas 1-3, zgodnych z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Znana z popularnej serii „Kangurek Niko i zadania matematyczne”, przygotowującej najmłodszych do udziału w szkolnych konkursach oraz międzyszkolnych olimpiadach matematycznych. Monika Kozikowska jest także autorką testów sprawdzających i utrwalających wiedzę zdobytą w szkole podstawowej. Pozwalają one systematycznie śledzić postępy dziecka i na tej podstawie planować działania dydaktyczne. Dzięki książeczkom autorki, najmłodsi zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności szkolne z zakresu matematyki, języka polskiego oraz przyrody. Wykonując ćwiczenia grafomotoryczne uczą się prawidłowo pisać, rysować, kreślić szlaczki czy malować. Usprawniają swoją koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne, rozwijają wyobraźnię, a także uczą się wytrwałości, dokładności, spostrzegawczości oraz zachowywania koncentracji uwagi. Lepiej poznają również otaczający je świat – zwierzęta, owoce, warzywa, pory roku, a także różne naturalne zjawiska zachodzące w przyrodzie. Mają okazję przekonać się, że szkoła jest przyjaznym i wesołym miejscem, w którym można ciekawie spędzać czas i rozwijać swoje pasje. Książeczki o zwierzątkach przekazują maluchom wiedzę na temat opieki nad nimi, rozwijając tym samym zdolność do empatii. Dziecko korzystając z publikacji Moniki Kozikowskiej nabywa również umiejętność tworzenia wypowiedzi pisemnych, życzeń, pozdrowień czy listów, a także ich prawidłowego adresowania. Kozikowska przygotowała materiały edukacyjne, które są niezwykle przydatne nie tylko dla maluchów, lecz także dla nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego. Mogą oni korzystać z licznych instrukcji i wskazówek dotyczących sprawdzania umiejętności dziecka, a także planowania oraz realizowania systemu oceniania. Otrzymują ponadto inspiracje do prowadzenia zajęć.