Główka pracuje. Trzecioteściki

(okładka miękka)
Główka pracuje. Trzecioteściki (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 24
Data premiery: 01-03-2017
Wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
7,99 zł
Special Price 6,49 zł
- +
LUB

Opis

"Trzecioteściki" to zbiór 3 testów, zawierających po kilkadziesiąt zadań, sprawdzających wiedzę i umiejętności uczniów III klasy szkoły podstawowej. Wszystkie ćwiczenia są zgodne z obowiązującą podstawą programową i dotyczą trzech edukacji: polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Zadania sprawdzają umiejętności dziecka w zakresie: czytania, myślenia matematycznego, komunikowania się w języku ojczystym, wyszukiwania, porządkowania i wykorzystywania informacji z różnych źródeł. Na końcu każdego testu znajdują się rozwiązania zadań.

Książka to doskonała pomoc w samodzielnej nauce dziecka oraz ciekawe uzupełnienie nauki w pierwszych klasach szkoły podstawowej! Dzięki tej książce dziecko może samodzielnie ćwiczyć i utrwalać zdobytą w szkole wiedzę, poznać swoje mocne i słabsze strony, a także przygotowywać się do rozpoczęcia nauki w kolejnej klasie.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Orowiecka Iwona
Nazwa Główka pracuje. Trzecioteściki
Liczba stron 24
Data premiery 01-03-2017
Wydawca Wydawnictwo Zielona Sowa
Płeć chłopiec / dziewczynka
Seria Główka pracuje
Oprawa miękka
ean 9788380732964
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka
Przedział wiekowy 8-11 lat
Od ilu lat 7+

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Główka pracuje. Trzecioteściki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Iwona Orowiecka to polska nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Autorka znanej serii „Główka pracuje”, która ukazała się za sprawą wydawnictwa Zielona Sowa. Orowiecka publikuje książki i zeszyty ćwiczeń, przeznaczone dla przedszkolaków oraz uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Są one zgodne z aktualną podstawą programową, dlatego mogą być wykorzystywane przez nauczycieli, a także służyć dzieciom do samodzielnej nauki w domu. Pozwolą im uzupełnić oraz utrwalić zdobytą dotychczas wiedzę. Pomoce dydaktyczne autorstwa Iwony Orowieckiej pomagają najmłodszym w opanowaniu podstawowych umiejętności szkolnych, takich jak liczenie, bezbłędne pisanie oraz czytanie. Sprzyjają także poznawaniu nowego słownictwa, uczą logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci dzięki korzystaniu z nich mogą również lepiej poznać otaczający je świat – na przykład państwa, kontynenty, rzeki, jeziora, morza, gatunki zwierząt i roślin czy pasma górskie. Dowiedzą się poza tym w jaki sposób dbać o środowisko oraz jak bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Iwona Orowiecka proponuje najmłodszym pięknie zilustrowane książeczki, w których znajdą naklejki, kolorowanki, propozycje gier, a także liczne zgadywanki, łamigłówki i zadania do wykonania. Mogą uczyć się poprzez zabawę, dzięki czemu szybciej i skuteczniej przyswajają wiedzę. Zyskują możliwość zweryfikowania stopnia jej opanowania, gdyż poszczególne sekcje kończą się podsumowaniem sprawdzającym wiedzę. Do przykładowych pozycji autorki zaliczają się takie tytuły jak m.in.: „Dbam o środowisko”, „Ładnie piszę”, „Zabawy z ortografią” czy „Matematyczne łamigłówki”.